MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Więcej o HydraFacial:
hydrafacial.pl
Katalog HydraFacial:
hydrafacial.pl
Prezentacja HydraFacial:
hydrafacial.pl

Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z najbardziej delikatnych metod peelingu mechanicznego. Dokonywana jest za pomocą specjalnych końcówek z napyleniem diamentowym o różnym poziomie ścierności. Pozwala to pracować z każdym typem skóry, w tym z wrażliwą. Metoda ta stosowana jest według wskazań, w przypadkach, kiedy niezbędne jest bardziej intensywne złuszczanie, na przykład w razie hiperpigmentacji, hiperkeratozy, stanu potrądzikowym, rozszerzonych porów i zaskórników zamkniętych, rozstępów, oraz problemów włosów wrastających.

hydrafacial.ru

Pomimo dobrych wyników estetycznych natychmiast po zabiegu może być widoczne łuszczenie, uczucie ściągania oraz suchości.

W połączeniu z HydraFacial w jednym zabiegu, ostatni niby poleruje skórę, zaspokaja ją, nawilża oraz wzbogaca kompleksem witaminowym przeciwutleniaczy.

Charakter dokonywanych ruchów – ruchy szybkie oraz powierzchniowe.

Mikrodermabrazja jest znana i rozpowszechniona w kosmetologii aparatowej. W aparatach HydraFacial TOWER i Allegro, jako dodatkowy zabieg mikrodermabrazja dokonywana jest pierwsza, a bardzo dobrze połączona jest z następującym zabiegiem hydrodermabrazji. Efekt odmładzania zwiększa się, a zakres usług świadczonych poprzez sprzęt kosmetyczny, rozszerza się. To połączenie dwóch zabiegów wabi nowych klientów oraz zapewnia dodatkowe korzyści w biznesie piękna.


SPA LAND Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50, lok. 518
00-950, Warszawa
tel: +48 (22) 830 09 29
kom: +48 506 355 601