Zapomnij o zmarszczkach dzięki HydraFacial®!

Publikacje

W popularnym internetowym wydaniu Zjednoczonych Arabskich Emiratów The National pojawił się artykuł o zabiegu HydraFacial®. Chętnie dzielimy się z Tobą tłumaczeniem tego artykułu! 

W salonie NStyle Beauty Lounge (Dubaj) znajdziesz całą listę usług, przeznaczonych do pielęgnacji skóry i jej leczenia. Ale dziś interesował mnie wyłącznie zabieg HydraFacial®, który ma na celu zwalczanie zmarszczek, zatkanych porów, przebarwień i trądziku różowatego.

Zabieg się zaczyna od konsultacji. W gabinecie kosmetolog zbadał moją skórę i wskazał obszary wymagające szczególnej uwagi. Ponadto, kosmetolog poprosił mnie, abym w razie odczucia dyskomfortu podczas zabiegu, koniecznie powiedziała mu o tym (ale już powiem, że zabieg był 100% bezbolesny i maksymalnie przyjemny).

Zwykle o HydraFacial się mówi jako o “naprawdę głębokim oczyszczeniu” i to się okazało prawdą!

Podczas zabiegu lekarz korzysta z manipulu, który dokładnie oczyszcza skórę i zatkane pory. Oprócz odczucia prawie niezauważalnego mrowienia było lekkie pieczenie, które wkrótce przeminęło.

Zastosowano także różne serum, bogate w przeciwutleniacze i kwas hialuronowy oraz terapię światłem LED (niebieskie i czerwone światło). Takie leczenie było wskazane indywidualnie dla mojej cery na podstawie wyników konsultacji.

Rezultat po zabiegu mnie zachwycił. Zauważyłam, że pory stały się węższe, a cera była promienna przez kilka dni po zabiegu.

Co ciekawego, HydraFacial® jest też i dla ciała, np. – pleców.

Zabieg jest nieinwazyjny, i może się różnić czas jego trwania, poziom intensywności i protokół – w zależności od Twojego typu cery.

Podstawowy zabieg trwa tylko 30 minut, a w rozszerzonym protokole może być stosowana terapia próżniowa i serum DermaBuilder, które pomoże usunąć głębokie i mniej widoczne zmarszczki.

Źródło: www.thenational.ae

Następny wpis
Opinie o HydraFacial® na włoskim blogu Il Taccuino dell’Elfa

Menu