fbpx
Publikacje

Opinie o HydraFacial® na włoskim blogu Il Taccuino dell’Elfa

Miło wiedzieć, że zabieg HydraFacial® zyskuje wielbicieli na całym świecie. Cieszymy się, że wśród naszych fanów znalezli się mieszkańcy  włoskiej wyspy Sardynii! Dla Ciebie przetłumaczyliśmy artykuł włoskiego blogu Il Taccuino dell’Elfa.

Nigdy nie byłaś/byłeś na zabiegu HydraFacial®? No to już umawiaj się na wizytę w najbliższym salonie!

Krótko o zabiegu: to szybki zabieg, bezbolesny i nawet przyjemny. Technologia, którą poznałam w Milanie, już zyskała popularność w wielu krajach i ma wiele prestiżowych nagród branży profesjonalnej kosmetologii. Ale, jak się mówi: warto jeden raz spróbować, niż sto razy przeczytać ☺

Co do mojego doświadczenia, rezultat był widoczny zaraz po zabiegu. I tu pojawia się pytanie: jeśli zabieg trwa tylko 30 minut i otrzymałam super wynik, czy warto wpisać HydraFacial do listy moich faworytów?

Postaram się maksymalnie dokładnie opisać zabieg i wyjaśnić, dlaczego jestem pod takim wrażeniem.

hydrafacial_1

HydraFacial® – technologia o najwyższej jakości ( jak mówiłam, potwierdzają te nie tylko klienci salonów urody i spa, ale i cała kolekcja nagród prestiżowych). Sam zabieg składa się z takich kroków: oczyszczenie, eksfoliacja, ekstrakcja i nawilżenia. Protokół zabiegu może się rozszerzać. Co jest naprawdę imponujące, za pomocą urządzenia HydraFacial możesz usunąć blizny potrądzikowe, zwężyć pory, redukować zmarszczki, a nawet uzyskać efekt botoksu! I to bez zastrzyków, lub innych technik inwazyjnych, nie musisz znosić dyskomfortu i podczas czyszczenia twarzy!

HydraFacial to wyłącznie nieinwazyjne metody. Na przykład, technologia Vortex-Fusion®, która łączy stosowanie końcówek w spiralnym kształcie, wielofunkcyjne serum i działanie próżni. Dla mnie dobrą wiadomością było to, że podczas zabiegu stosowane są jednorazowe końcówki, zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo tym, którzy przechodzą procedurę.

hydrafacial_4

Końcówki, stosowane podczas mojego zabiegu były kolorowe. Jasne, że byłam ciekawa, dlaczego? Okazało się, że oczyszczenie i złuszczenie odbywają się za pomocą niebieskiej końcówki, dla ekstrakcji jest przeznaczona turkusowa końcówka, a przezroczysta dla etapu nawilżenia i odmładzania skóry. Cały proces można zobaczyć w poniższym filmiku.

Czułam się bardzo wygodnie podczas zabiegu, moje odczucia mogę porównać z masażem twarzy – bez dyskomfortu i bólu! Najbardziej oczywisty dla mnie wynik uzyskano na etapie ekstrakcji. Na tym etapie stosuje się serum BETA-HD ™ z ekstraktem z łąk, kwasem salicylowym i ekstraktem z miodu. Po zabiegu pokazali mi końcówkę używaną do czyszczenia i, szczerze mówiąc, byłam w szoku! Na jej powierzchni znajdowało się wszystko, co zatykało moje pory! Cieszę się, że moja skóra w końcu pozbyła się takiego „ciężaru”.

Na ostatnim etapie zabiegu stosuje się nawilżające serum na bazie kwasu hialuronowego, po którym dostałam lekki masaż twarzy z jednym ze środków linii dla pielęgnacji domowej – Pur Moist Oil Free (krem nawilżający z przeciwutleniaczami i kwasem hialuronowym). Kosmetyczka także powiedziała mi, że stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej poprawia i wzmacnia wyniki uzyskane po zabiegu.

hydrafacial_6

Pomimo lekkiego rumieńca, który ustapił 10 minut po zabiegu, moje odbicie w lustrze bardzo mnie ucieszyło! Oprócz ogólnego odczucia czystości, od razu zauważyłam, że pory na nosie są oczyszczone! Z tym problemem zawsze walczyłam i codzienna pielęgnacja nie mogła mi pomóc je oczyścić.

Po powrocie z Milanu do domu – na wyspę Sardynię, miałam tylko jedno życzenie, żeby w jednym z salonów pojawiło się urządzenie HydraFacaial, mają już pierwszego wielbiciela tego zabiegu ☺

Publikacja oryginalna: www.iltaccuinodellelfa.com

hydrafacial_2
hydrafacial_3
hydrafacial_5

hydrafacial_10

Poprzedni wpis
Zapomnij o zmarszczkach dzięki HydraFacial®!
Następny wpis
Mój HydraFacial | Blog San Francisco Bay Style (USA)
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.