Mój HydraFacial | Blog San Francisco Bay Style (USA)

Publikacje

Kiedy masz 20 lat, prawie każdy produkt do pielęgnacji skóry daje pozytywny wynik. Ale co, jeśli zmiany skórne już się pojawiły na twarzy? Czy HydraFacial® pomoże? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

Haley jest założycielką bloga San Francisco Bay Style, matką uroczych bliźniaków i dyrektorem HR w dużej firmie informatycznej z Doliny Krzemowej! Czy uważasz, że mnóstwo spraw może uniemożliwić jej regularne dbanie o skórę? Oczywiście że nie 🙂

Moje wrażenia po zabiegu HydraFacial® w centrum chirurgii plastycznej i SPA medycznym «Blackhawk»

Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, jeśli chcesz zachować młodośc skóry, jej koloryt i jędrność. Dość poważnie się odnoszę do codziennego korzystania ze środków pielęgnacyjnych o dobrej jakości oraz zawsze stosuję krem z filtrem przed wyjściem na dwór. Jednak, czasami skóra wymaga dodatkowej pielęgnacji, takiej, która nie tylko poprawi wygląd skóry, ale naprawdę ją odżywi i odmłodzi.

Spójrzmy prawdzie w oczy: nie jestem młodą dziewczyną. Mam 45 lat i pomimo dobrych nawyków pielęgnacyjnych na mojej twarzy występują przebarwienia i drobne zmarszczki (szczególnie wokół oczu).

Niedawno byłam w centrum chirurgii plastycznej i SPA medycznym «Blackhawk», w mieście Danville, California. Poszłam tam, aby wypróbować słynny zabieg HydraFacial. Byłam całkowicie zachwycona wynikami i naprawdę chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami! Gorąco polecam ten zabieg wszystkim!

Cóż, porozmawiajmy o HydraFacial! 🙂
Mój lekarz Nikki zabrał mnie do gabinetu zabiegowego i podał maksymalną ilość informacji na temat zabiegu, który okazał się nieinwazyjnym, wieloetapowym, łączącym zalety hydradermabrazji, peelingu chemicznego, bezbolesnej ekstrakcji i nasycenia z przeciwutleniaczami, peptydami i kwasem hialuronowym. Cała procedura trwa nie dłużej niż godzinę i nie ma okresu rekonwalescencji!

Ten hollywoodzki zabieg jest dla każdego rodzaju skóry i jest bardzo skuteczny, jeżeli trzeba polepszyć ogólny stan skóry, lub pomóc rozwiązać takie problemy:

  • drobne linie i zmarszczki
  • rozszerzone pory
  • przebarwienia (to właśnie mój problem)
  • nadmierne wydzielanie łoju        i …
  • widoczne oznaki starzenia się skóry!

Niektóre z problemów, które rozwiązuje HydraFacial dotyczą mojej skóry, ale najbardziej mi się podoba to, że ten zabieg jest całkowicie bezbolesny!

Zabieg się zaczął po tym, jak wygodnie się położyłam i Nikki ostrożnie przykryła mnie ciepłym kocem. Brzmi relaksująca i przyjemna muzyka, kosmetolog oczyszcza moją twarz z makijażu i wykonuje lekki masaż.

sb_3

Po przygotowaniu mojej skóry Nikki rozpoczęła zabieg HydraFacial. Do zabiegu stosowane są opatentowane końcówki HydroPeel, które ostrożnie złuszczają skórę na każdym etapie zabiegu, co pozwala osiągnąć najlepszy rezultat. Powierzchnia końcówki stykającej się ze skórą ma spiralny kształt, który tworzy efekt wiru, dzięki czemu skóra jest oczyszczona, a jednocześnie nawilżona, nasycona serum i przeciwutleniaczami.

Nie wiedząc, czego się spodziewać, obawiałam się, że procedura będzie nieco bolesna. Wyobraziłam sobie aparat, który przykleiłby się do mojej skóry, wytworzył próżnię, ciągnął i szczypał moją skórę. Myliłam się! Zabieg był całkowicie bezbolesny, a nawet relaksujący i przyjemny.

Nie zwracaj uwagi na moją twarz bez makijażu (Estetyczka pozostawiła makijaż tylko na oczach, bo podczas zabiegu ten obszar nie pielęgnujemy).

Jak dobrze by było, gdybyśmy mogły zrezygnować z podkładu i pudru na codzień, aby ukryć niedoskonałości skóry! Może HydraFacial mi w tym pomoże?

Aby usunąć ciemne plamy i przebarwienia na twarzy, Nikki stosowała środek o nazwie Britenol®. On koniecznie znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce!

Póżniej na moją twarz (nawet na usta) Nikki nałożyła chłodzącą i nawilżającą maskę. Nie czułam pieczenia, moja skóra się nie zaczerwieniła, ale jeśli masz skórę wrażliwą, możesz odczuwać takie objawy.

sb_6

Zabieg kończy się terapią światłem LED, która ma stymulować produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje odnowę tkanek i rozjaśnia ciemne plamy, pojawiające się pod wpływem słońca!

sb_5

Jestem całkowicie zadowolona z zabiegu i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u Nikki!! 🙂

 

Oryginalna publikacja: www.sfbaystyle.blogspot.com

Poprzedni wpis
Opinie o HydraFacial® na włoskim blogu Il Taccuino dell’Elfa
Następny wpis
Perk™ – nowe możliwości w zabiegach hydradermabrazji

Menu