Новинка 2016 - Perk™

Perk™ – nowe możliwości w zabiegach hydradermabrazji

Publikacje

Metodolog Spaland International, Roman Basov, przygotował recenzję super nowości HydraFacial- hybrydowego systemu kosmetologii Perk ™, opracowanego w Kalifornii.

Skóra w okolicy okołooczodołowej jest bardzo delikatna. Dlatego starzeje się jeszcze wcześniej i wymaga szczególnej pielęgnacji. Zwykle, podczas zabiegu HydraFacial, omijamy obszar górnej i dolnej powieki.

W 2016 roku firma Edge Systems opracowała nowy system do pielęgnacji okolic oczu i ust Perk ™. Teraz, korzystając ze specjalnego boostera z końcówką kulkową, możemy w pełni i bezpiecznie pielęgnować wrażliwe obszary twarzy. Ważną zaletą Perk ™ jest możliwość podłączenia systemu do dowolnego modelu HydraFacial® (zarówno Tower, jak i Allegro).

Использование системы Perk™ с аппаратом Tower HydraFacial MD®Zastosowanie specjalnej końcówki-adaptera i kapsułki z boosterem umożliwia kosmetologowi ustanowienie lojalnego reżimu próżniowego, który z kolei pozwala przeprowadzić drenaż okolicy okołooczodołowej. Pomaga to wyeleminować obrzęki, stopniowo poprawia kolor skóry wokół oczu.

Działając na obszar ust, dzięki lokalnemu ukrwieniu usta stają się atrakcyjniejsze i pełniejsze.

Stężenie aktywnych składników boostera jest bardzo wysokie. Perk ™ wzmacnia efekt zabiegu i dobrze łączy się z innymi kosmetykami (np. ETX ™) Ekstrakty z kasztanowca i arniki mają działanie tonizujące oraz redukujące cienie pod oczami. Ekstrakty z czerwonych alg, kamelii, mirtów i owsa, a także kwasu hialuronowego nawilżają skórę, poprawiają jej elastyczność i jędrność. Ponadto jest to kompleks przeciwutleniaczy. Pochodne kwasu pirolidonokarboksylowego i enzymy mikroskopijnych grzybów, które są niezbędnymi składnikami kosmeceutyków, upiększają skórę.

Kapsułka z boosterem jest indywidualna. Może być stosowana wielokrotnoe w trakcie procedur  dla jednego konkretnego klienta, lub w codziennej pelęgnacji domowej.

Zabieg kończy się naniesieniem maseczki. Płatki nakłada się na dolne powieki. Te maski zawierają: pantenol, witaminę C, jojoba, aloes, rumianek, owies, prawoślaz i wyciągi z ogórków.

Poprzedni wpis
Mój HydraFacial | Blog San Francisco Bay Style (USA)
Następny wpis
HydraFacial®: moje doświadczenie | Blog Christine Andrew (USA)

Menu