HydraFacial®: moje doświadczenie | Blog Christine Andrew (USA)

Publikacje

Jestem mamą trójki dzieciaków, ukochaną żoną, kobietą biznesu oraz blogerką, więc nie pozostaje wiele czasu na pielęgnację skóry. Jednocześnie mam wrażliwą skórę, liczba odpowiednich zabiegów kosmetycznych staje się jeszcze mniejsza! Dobrze, że jest HydraFacial®! Na moim blogu HELLO FASION mam niektóre notatki, którymi się chętnie podzielę!

W ten weekend zostalismy z rodziną w domu. Jak dobrze, że w końcu znalazłam czas na sprzątanie rzeczy w szafie i po prostu cieszyć się piękną jesienią z rodziną!

Ostatnie 2 tygodnie były pełne wydarzeń. Zaczynając od tygodnia mody i kończąc krótką podróżą do Kalifornii, a także imprezą, poświeconą rocznicy ślubu. Oprócz tego, tutaj, w Jucie dość suchy klimat, co nie może nie wpływać na moją cerę.

Jeszcze, muszę przyznać, że zapominam picia wystarczającej ilości wody. Mój organizm się odwadnia, drobne linie na twarzy stają się bardziej widoczne, a na ustach pojawiają się małe pęknięcia.

Zawsze starałam się znależć sposoby, aby zacho  wać młodość i mieć dobrze nawilżoną skórę.

Jedna z moich przyjaciółek opowiedziała mi o HydraFacial® i oczywiście ja też chciałam spróbować!

Ale w ostatnim roku miałam złe doświadczenie z zabiegami na twarz i  spędziłam wiele miesięcy, aby złagodzić konsekwencje nieudanych eksperymentów.

Mam dość wrażliwą cerę, o czym dowiedziałam się po zabiegu laserowym.

Oczywiście, że moje ostatnie doświadczenie sprawiło, że się denerwowałam przed wypróbowaniem nowegu zabiegu HydraFacial®, ale ten fakt, że po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji, uspokoił mnie.

Patrząc na wyniki i porównując moją skórę „przed” i „po”, jestem zachwycona! Powtarzam, moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc natychmiast po zabiegu i przez 4 godziny utrzymywało się lekkie zaczerwienienie (najprawdopodobniej można je było pokryć makijażem, ale chciałam zachować niesamowitą świeżość i czystość, które pojawiły się po zabiegu).

Od razu poczułam różnicę: skóra stała się gładsza, szczególnie w okolicach nosa. Małe zmarszczki wokół ust zostały wygładzone, a twarz była bardzo świeża!
Jak powiedział mi kosmetolog, najlepszy wynik osiąga się 24 godziny po zabiegu.

hello_fashion_1Zaraz po zabiegu skóra zrobiła się trochę czerwona, widać to na moich policzkach, ale stała się niesamowicie gładka!

hello_fashion_224 godziny po zabiegu. Moja skóra jest miękka! Pory koło nosa stały się mniej widoczne! 

.Miło jest znaleźć swoje ulubione zabiegi, które z pewnością mogę polecić czytelnikom mojego bloga! Ta pielęgnacja jest po prostu cudowna! Otrzymałam świeży wygląd bez igieł i wypełniaczy, a poza tym po zabiegu zobaczyłam wszystko, co zostało złuszczone ze skóry! W mojej „kolbie” znajdowała się mętna żółtawa ciecz, w której wyraźnie widoczne były cząsteczki martwej skóry.

Oryginalna publikacja: www.hellofashionblog.com

Poprzedni wpis
Perk™ – nowe możliwości w zabiegach hydradermabrazji
Następny wpis
Hydrafacial® – najlepszy zabieg na twarz 2020 | NewBeauty

Menu