fbpx
Publikacje

Hydrafacial® – najlepszy zabieg na twarz 2020 | NewBeauty

Jury eksperckie Beauty Choice Awards uznało zabieg HydraFacial za zwycięzcę po raz piąty w ciągu ostatnich 6 lat!

Redakcja NewBeauty, autorytatywnego amerykańskiego wydania, zaprezentowała wyniki konkursu piękności w kategorii „NAJLEPSZY ZABIEG NA TWARZ”. Po przetestowaniu 10 000 różnych produktów do pielęgnacji skóry twarzy wybrano 10 zwycięzców, którzy spełnili wszystkie wymagania i warunki konkursu Beauty Choice Awards. Po raz piąty w nominacji „Najlepszy zabieg na twarz roku” zwyciężył wyjątkowy zabiegHydraFacial®.

HydraFacial® to doskonały zabieg rewitalizująco-pielęgnujący na twarz.

Dzięki szerokiej gamie protokołów istnieje możliwość indywidualnego doboru schematu leczenia dla każdego pacjenta. Wśród wielu zabiegów HydraFacial® jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych.

Opiera się na trzech komponentach:

  • jednorazowe, indywidualnie dopasowane końcówki
  • wielofunkcyjne serum
  • stymulujący efekt próżni

Razem one pozwalają na głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka i oczyszczanir porów, jednocześnie świetnie nawilżając skórę kwasem hialuronowym oraz wypełniając ją witaminami i przeciwutleniaczami.

Kosmetyczny efekt zabiegu HydraFacial®.

Najlepszy zabieg na twarz 2020 roku – HydraFacial®, rozwiązuje jednocześnie wiele problemów estetycznych i daje klientom pewność siebie i możliwość posiadania zdrowej skóry. Po zabiegu HydraFacial® skóra twarzy wygląda na zadbaną i promienną od wewnątrz. Dlatego zabieg HydraFacial® stał się powszechnie znany i lubiany na całym świecie.

Źródło: newbeauty.com

Poprzedni wpis
HydraFacial®: moje doświadczenie | Blog Christine Andrew (USA)
Następny wpis
Hydrafacial – efekty i zasady działania

Brak wyników.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.