fbpx
Wideo

Opinia Holistic Clinic o technologii HydraFacial

HydraFacial jest zabiegiem najczęściej wybieranym przez naszych pacjentów. Pełni on funkcje nie tylko oczyszczające, nawilżające, ale także przeciwstarzeniowe. Wspomoże on również terapię trądziku pospolitego, różowatego, a nawet wspomaga redukcję przebarwień. Do jego zalet zaliczymy nie tylko świetne efekty, ale również jednorazowe końcówki, czy brak podrażnienia bezpośrednio po zabiegu, dzieki czemu możemy wrócić do codziennych czynności.” – Katarzyna Pękała, kosmetolog Holistic Clinic.

, ,
Poprzedni wpis
Opinia Kliniki Zakrzewscy o HydraFacial
Następny wpis
Opinia kliniki Ambasada Urody o HydraFacial
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.