fbpx
Publikacje

Hydrafacial – to głębokie oczyszczenie skóry

Zabieg HydraFacial wykonywany jest za pomocą urządzenia, rękojeści i końcówek o różnym stopniu ścieralności naskórka oraz za pomocą spersonalizowanych preparatów, dopasowanych do różnych problemów skórnych. Zabieg HydraFacial łączy eksfoliację, nawilżenie skóry, odmładzanie i regulację pracy gruczołów łojowych.

Zabieg składa się z kilku etapów:

Pierwszy etap to eksfoliacja, rozpuszczanie i usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni skóry przy użyciu serum Activ-4 i niebieskiej końcówki. W kolejnym etapie aplikujemy serum Beta-HD na okolicę strefy T, zmiany potrądzikowe lub przebarwienia, używamy turkusowej, pomarańczowej lub fioletowej końcówki, w zależności od Twoich potrzeb. Następnie w wypadku skór problematycznych używamy peelingu glikolowo-salicylowego, lub dla uzyskania efektu anti-aging – serum w ampułce Dermabuilder, które spowalnia procesy starzenia się skóry i jest alternatywą dla botoksu. Następnie aplikujemy preparat Antiox+, który nawilża, rozjaśnia i przyspiesza regenerację skóry i używamy przezroczystej końcówki. Ostatnim etapem zabiegu jest zastosowanie terapii światłem LED w celu wspomagania efektu leczniczo-profilaktycznego.

Hydrafacial przeprowadza się przy każdego rodzaju cerze, jest całkowicie bezbolesny, po jego wykonaniu można powrócić do codziennych czynności. Efekty po zabiegu to jędrna, głęboko nawilżona, rozświetlona i wygładzona skóra, a zauważysz efekty od razu po wyjściu z gabinetu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów rekomendujemy przeprowadzenie terapii w serii 4 zabiegów, w tygodniowych lub dwutygodniowych odstępach.

Znajdź swojego specjalistę HydraFacial, który dopasuje zabieg HydraFacial do Twoich potrzeb, na naszej stronie – Partnerzy.

Źródło: zatokapiekna.pl

, ,
Poprzedni wpis
Jak skutecznie pozbyć się wągrów?
Następny wpis
Niezawodne sposoby oczyszczenia porów od światowych ekspertów
Menu