fbpx
Publikacje

Hydrafacial – to głębokie oczyszczenie skóry

Zabieg HydraFacial wykonywany jest za pomocą urządzenia, rękojeści i końcówek o różnym stopniu ścieralności naskórka oraz za pomocą spersonalizowanych preparatów, dopasowanych do różnych problemów skórnych. Zabieg HydraFacial łączy eksfoliację, nawilżenie skóry, odmładzanie i regulację pracy gruczołów łojowych.

Zabieg składa się z kilku etapów:

Pierwszy etap to eksfoliacja, rozpuszczanie i usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni skóry przy użyciu serum Activ-4 i niebieskiej końcówki. W kolejnym etapie aplikujemy serum Beta-HD na okolicę strefy T, zmiany potrądzikowe lub przebarwienia, używamy turkusowej, pomarańczowej lub fioletowej końcówki, w zależności od Twoich potrzeb. Następnie w wypadku skór problematycznych używamy peelingu glikolowo-salicylowego, lub dla uzyskania efektu anti-aging – serum w ampułce Dermabuilder, które spowalnia procesy starzenia się skóry i jest alternatywą dla botoksu. Następnie aplikujemy preparat Antiox+, który nawilża, rozjaśnia i przyspiesza regenerację skóry i używamy przezroczystej końcówki. Ostatnim etapem zabiegu jest zastosowanie terapii światłem LED w celu wspomagania efektu leczniczo-profilaktycznego.

Hydrafacial przeprowadza się przy każdego rodzaju cerze, jest całkowicie bezbolesny, po jego wykonaniu można powrócić do codziennych czynności. Efekty po zabiegu to jędrna, głęboko nawilżona, rozświetlona i wygładzona skóra, a zauważysz efekty od razu po wyjściu z gabinetu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów rekomendujemy przeprowadzenie terapii w serii 4 zabiegów, w tygodniowych lub dwutygodniowych odstępach.

Znajdź swojego specjalistę HydraFacial, który dopasuje zabieg HydraFacial do Twoich potrzeb, na naszej stronie – Partnerzy.

Źródło: zatokapiekna.pl

, ,
Poprzedni wpis
Jak skutecznie pozbyć się wągrów?
Następny wpis
Niezawodne sposoby oczyszczenia porów od światowych ekspertów
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.