fbpx
Publikacje

Niezawodne sposoby oczyszczenia porów od światowych ekspertów

Codziennie Twoja skóra walczy z potem, zanieczyszczeniami i zatykającym pory makijażem. Jeśli masz problematyczną cerę lub cerę skłonną do wyprysków- co według Craiga Austina, certyfikowanego lekarza dermatologa, założyciela marki kosmetyków do pielęgnacji skóry Cane + Austin, „ma 50% kobiet powyżej 20 roku życia” – zaleca się  utrzymanie skóry i porów w czystym stanie, co jest szczególnie ciężką pracą.

Mieszek włosowy to kanał w skórze, który jest połączony z gruczołami łojowymi wytwarzającymi sebum” – wyjaśnia Renée Rouleau, estetyk-celebrytka i założycielka jej tytułowej linii produktów do pielęgnacji skóry. „Są one w dużej mierze wynikiem genetyki; rozmiary i liczba porów różnią się w dużej mierze w zależności od płci, umiejscowienia na ciele i pochodzenia etnicznego” – dodaje dr Tiffany Libby, FAAD, dyplomowany dermatolog i chirurg Mohs w New York City. Tłusty typ skóry jest bardziej podatny na zatykanie porów, co powoduje rozwój bakterii oraz pojawienię się zaskórników,białych gródek na skórze i ropnych krost.

Celem jest oczywiście oczyszczenie porów, umożliwiając swobodny przepływ tlenu, aby bakterie nie powodowały problemów. Ale łatwiej powiedzieć niż zrobić. Na szczęście jest rewelacyjne rozwiązanie problemów skórnych i przygotowaliśmy opis jednej z najskuteczniejszych metod oczyszczania cery problematycznej za pomocą urzadzenia HydraFacial, by utrzymać pory w doskonałym stanie.

„HydraFacial to jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów” – mówi Austin. HydraFacial wykorzystuje działanie próżni, unikalnych końcówek i preparatów aby otworzyć pory i usunąć martwe komórki skóry i zanieczyszczenia. „Jedyny minus: staniesz się bardzo uzależniony, a Twój portfel może ucierpieć”.

Za pomocą zabiegu Hydrafacial można skutecznie i bezboleśnie oczyszcić cerę, uspokoić stany zapalne i odświeżyć skórę. To jest idealna metoda dla wszystkich, którzy walczą z zanieczyszczonymi porami oraz z niedoskonałościami skóry.

Źródło: www.byrdie.com

Zdjęcie: blog.curology.com 

, ,
Poprzedni wpis
Hydrafacial – to głębokie oczyszczenie skóry
Następny wpis
Dlaczego mężczyznom warto zapisać się na zabieg HydraFacial?
Menu