fbpx
Publikacje

HydraFacial – jeden z najpopularniejszych zabiegów 2020 roku

Przedstawiciele amerykańskiego serwisu internetowego Yelp opublikowali listę najnowszych trendów w kosmetologii. W tym roku bardzo popularnym jest HydraFacial, kompleksowy zabieg na twarz, o czym się dowiedzieliśmy na forum z recenzjami użytkowników. HydraFacial łączy w sobie 5 kompletnych zabiegów w jednym: oczyszczanie, leczenie, rozjaśnianie, odmładzanie  i nawilżenie.

Według Yelp, dziś użytkownicy platformy wspominają o hydropeelingu 4 razy częściej niż cztery lata temu. W 2018 roku magazyn Allure wykazał, że w Stanach Zjednoczonych co 15 sekund były wykonywane zabiegi HydraFacial, co jest znacznie częstsze niż zastrzyki z botoksu.

Portal Yelp, który udziela porad dotyczących zdrowia, odżywiania, stylu życia i usług kosmetycznych, przeanalizował dane z około 200 milionów recenzji.

Yelp sugeruje, że popularność Hydrafacial jest napędzana rosnącym trendem w kierunku naturalnie świecącej skóry i odmowy noszenia makijażu. W raporcie serwisu internetowego znajdują się jeszcze inne techniki kosmetyczne, ktore pomagają wzmocnić blask skóry.

Podstawowy protokół pielęgnacji skóry pozwoli kosmetologom i ich klientom na spersonalizowany dobór produktów kosmetycznych i profesjonalnych zabiegów.

„Wiemy, że zarówno profesjonaliści, jak i konsumenci doceniają spersonalizowaną pielęgnację skóry. Cieszymy się, że możemy zaoferować narzędzie, które pomoże ludziom ocenić stan ich skóry i pomóc profesjonalistom opracować skuteczny schemat optymalizacji pielęgnacji skóry”- powiedział Clint Carnell, dyrektor generalny HydraFacial.

Zdjęcie: fusionmedical.com

, ,
Poprzedni wpis
Dlaczego mężczyznom warto zapisać się na zabieg HydraFacial?
Następny wpis
Nowoczesny i jednocześnie skuteczny zabieg – HydraFacial
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.