fbpx
Publikacje

Nowoczesny i jednocześnie skuteczny zabieg – HydraFacial

Popularny portal Spa i Uroda opublikował swoją opinię na temat nowoczesnego i popularnego na całym świecie zabiegu HydraFacial. Dziennikarka tego wydania zdecydowała, że przyjrzy się bliżej hydropeelingowi próżniowemu, ponieważ mówi się o nim coraz częściej. Czym jest ten zabieg? Jakich efektów się spodziewać?

Zabieg HydraFacial ma na celu oczyszczenie i złuszczanie skóry. Najczęściej, hydropeeling próżniowy wykorzystuje się do poprawy elastyczności skóry, zniwelowania zmarszczek i zmian potrądzikowych. Zaletą zabiegu jest to, że odpowiada on każdemu rodzajowi skóry i jest całkowicie bezbolesny. To jeszcze bardziej przyciąga pacjentów, chcących zachować młodość skóry.

Dla kogo jest zabieg HydraFacial?

Zabieg, ze względu na krótki czas jego wykonania, jest lubiany przez osoby, które oczekują szybkich efektów, bo mają w najbliższych planach ważne wydarzenie: imprezę, wesele itp. Zarówno mężczyźni jak i kobiety w każdym wieku mogą liczyć na natychmiastowe rezultaty. Nieinwazyjna technologia sprawia, że na zabieg mogą sobie pozwolić również kobiety w ciąży i w okresie laktacyjnym.

Jakie efekty zapewnia HydraFacial?

Efekt odmłodzenia, liftingu i oczyszczenia będzie widoczny zaraz po zabiegu. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji, możesz zauważyć tylko lekkie zaczerwienienie skóry, które zniknie maksymalnie 2 godziny po zabiegu. Zaletą zabiegu jest to, że możesz wrócić do swoich codziennych czynności zaraz po wyjściu z gabinetu. Dzięki podaniu serum o odpowiednich składnikach, działaniu próżni i spiralnemu kształtowi końcówek Hydropeel, Twoja skóra będzie nawilżona, odżywiona i jędrna. Pozbędziesz się trądziku, przebarwień i zmarszczek oraz zlikwidujesz oznaki przemęczenia.

Pamiętaj, że przed zabiegiem kosmetolog przeprowadzi z Tobą krótki wywiad, aby zapoznać się z Twoimi problemami i na tej podstawie dostosuje zabieg specjalnie do Twoich potrzeb.

Źródło: spaiuroda.pl 

, ,
Poprzedni wpis
HydraFacial – jeden z najpopularniejszych zabiegów 2020 roku
Następny wpis
Terapia światłem LED może zmienić Twoją skórę
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.