fbpx
Wideo

Spersonalizowany zabieg HydraFacial – głęboka regeneracja i odświeżenie cery

HydraFacial to nie tylko 3 klasyczne etapy, to również możliwość spersonalizowania zabiegu. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, kosmetolog zaleca pacjentowi dopasowane do potrzeb pacjenta preparaty i terapie. W tym filmiku zobaczysz jak wygląda spersonalizowany zabieg HydraFacial. Składa się on z 7 etapów: demakijażu, drenażu limfatycznego, intensywnej eksfoliacji i oczyszczenia skóry za pomocą bursztynowej końcówki i serum Activ-4, peelingu GlySal i turkusowej końcówki, etapu ekstrakcji za pomocą serum Beta-HD i turkusowej końcówki, etapu nawilżania i odmładzania za pomocą serum Antiox+ i przezroczystej końcówki, terapii czerwonym światłem LED i etapu końcowego – nakładania kremu nawilżającego i kremu z filtrem SPF. Po tak skutecznym zabiegu cera pacjenta jest odświeżona, oczyszczona i jędrna!

, , , , , , ,
Poprzedni wpis
Opinia kliniki Ambasada Urody o HydraFacial
Następny wpis
Protokół zabiegu HydraFacial na ręce
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.