fbpx
Publikacje

Pielęgnacja skóry pod oczami. Dlaczego ten obszar wymaga specjalnego traktowania?

Podstawową regułą w pielęgnacji skóry jest zasada, że łatwiej jest zapobiegać niż korygować, i to samo dotyczy delikatnej skóry wokół oczu.

Niezależnie od tego, czy już zauważyłaś drobne linie, czy masz już głębokie zmarszczki, sposób, w jaki zdecydujesz się rozwiązać ten problem, będzie miał wpływ na pielęgnację przeciwstarzeniową.

Skóra wokół oczu jest wymagająca, szybko reaguje na podrażnienia i łatwo się wysusza. Skóra pod oczami jest najcieńsza, ona starzeje się najszybciej, dlatego najczęściej zmarszczki w tym obszarze pojawiają się najwcześniej.

Okolice pod oczami są również podatne na cienie pod oczami, obrzęki i ogólne zmęczenie, które może być skutkiem genetyki, stylu życia lub innych czynników środowiskowych. Na każde obawy są metody rozwiązywania.

Najlepszym rozwiązaniem dla każdego z tych problemów jest zabieg HydraFacial w połączeniu z nowoczesnym systemem PerkTM Eye.

System Perk TM Eye jest stworzony specjalnie do redukcji worków pod oczami, usunięcia obrzęku i opuchnięć pod oczami, przywrócenia skórze jędrności, elastyczności oraz zmniejszenia cieni pod oczami.

Dla redukcji drobnych linii i spłycenia zmarszczek niezbędnym jest nawilżenie. Podczas zabiegu HydraFacial PerkTM Eye skóra intensywnie się nawilża, a delikatny wpływ próżni stymuluje odmładzanie obszaru wokół oczu.

Po zabiegu dostaniesz flakonik z serum Perk TM Eye do stosowania w domu, dzięki czemu możesz codziennie podtrzymywać  efekt zabiegu

Źródło: aedit.com

, , , , , , ,
Poprzedni wpis
Terapia światłem LED może zmienić Twoją skórę
Następny wpis
Najpopularniejsze zabiegi tej jesieni według amerykańskich ekspertów estetyki
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.