fbpx
Publikacje

Pielęgnacja skóry pod oczami. Dlaczego ten obszar wymaga specjalnego traktowania?

Podstawową regułą w pielęgnacji skóry jest zasada, że łatwiej jest zapobiegać niż korygować, i to samo dotyczy delikatnej skóry wokół oczu.

Niezależnie od tego, czy już zauważyłaś drobne linie, czy masz już głębokie zmarszczki, sposób, w jaki zdecydujesz się rozwiązać ten problem, będzie miał wpływ na pielęgnację przeciwstarzeniową.

Skóra wokół oczu jest wymagająca, szybko reaguje na podrażnienia i łatwo się wysusza. Skóra pod oczami jest najcieńsza, ona starzeje się najszybciej, dlatego najczęściej zmarszczki w tym obszarze pojawiają się najwcześniej.

Okolice pod oczami są również podatne na cienie pod oczami, obrzęki i ogólne zmęczenie, które może być skutkiem genetyki, stylu życia lub innych czynników środowiskowych. Na każde obawy są metody rozwiązywania.

Najlepszym rozwiązaniem dla każdego z tych problemów jest zabieg HydraFacial w połączeniu z nowoczesnym systemem PerkTM Eye.

System Perk TM Eye jest stworzony specjalnie do redukcji worków pod oczami, usunięcia obrzęku i opuchnięć pod oczami, przywrócenia skórze jędrności, elastyczności oraz zmniejszenia cieni pod oczami.

Dla redukcji drobnych linii i spłycenia zmarszczek niezbędnym jest nawilżenie. Podczas zabiegu HydraFacial PerkTM Eye skóra intensywnie się nawilża, a delikatny wpływ próżni stymuluje odmładzanie obszaru wokół oczu.

Po zabiegu dostaniesz flakonik z serum Perk TM Eye do stosowania w domu, dzięki czemu możesz codziennie podtrzymywać  efekt zabiegu

Źródło: aedit.com

, , , , , , ,
Poprzedni wpis
Terapia światłem LED może zmienić Twoją skórę
Następny wpis
Najpopularniejsze zabiegi tej jesieni według amerykańskich ekspertów estetyki
Menu