fbpx
Publikacje

HydraFacial rozszerza współpracę z Circadia

Marka HydraFacial ogłosiła, że ​​przedłużyła współpracę z Circadia, oferując Chrono-Peptide Booster dostawcom HydraFacial w ponad 40 krajach.

Boostery HydraFacial umożliwiają pacjentom dostosowanie leczenia za pomocą wielokrotnie nagradzanych opatentowanych serum do indywidualnych określonych problemów skórnych. 

ChronoPeptide Booster firmy Circadia został zaprojektowany w celu odbudowy skóry dzięki innowacyjnej technologii peptydowej, która działa na drobne linie, przebarwienia, zmarszczki, nierówną teksturę skóry i niedoskonałości. 

Boostery Circadia dla HydraFacial są już uwielbiane przez dostawców i pacjentów w Stanach Zjednoczonych. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę na całym świecie” – powiedział Clint Carnell, dyrektor generalny The HydraFacial Company. „Połączenie technologii pielęgnacji skóry Circadia z naszymi technologiami daje dostawcom HydraFacial możliwość dostosowania swoich zabiegów do jeszcze większej liczby typów skóry”.

HydraFacial to rozpoznawalna marka w świecie zdrowia i urody skóry z 30 patentami i 24 zgłoszonymi projektami, które oczekują na patenty. Urządzenie HydraFacial łączy terapie spa z zaawansowaną technologią medyczną, oferując spersonalizowane rozwiązania dla skóry.

HydraFacial to zaawansowany nieinwazyjny system do pielęgnacji skóry, oferujący możliwość dostosowania zabiegu do każdego typu skóry, poprawiający wygląd drobnych linii, wygładzający zmarszczki, zwalczający rozszerzone pory, trądzik i przebarwienia. To jedyne urządzenie, które wykorzystuje opatentowaną technologię Vortex-Fusion do oczyszczania, ekstrakcji i nawilżania.

Profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji skóry Circadia opiera się na naturalnych rytmach dobowych skóry i organizmu. U podstaw ich koncepcji leży chronobiologia, nauka o rytmach biologicznych skóry oraz o ochronie skóry przed uszkodzeniami czynników zewnętrznych w ciągu dnia i stymulowaniu wewnętrznych mechanizmów naprawczych i odnowy w nocy.

Formuły Circadia łączą czyste składniki roślinne, komórki macierzyste, witaminy drugiej generacji i technologię peptydów, aby osiągnąć optymalne zdrowie i piękno cery. Specjalistyczne produkty lecznicze wykorzystują te technologie do leczenia wielu chorób skóry, w tym zmarszczek, trądziku, odwodnienia, przebarwień i trądziku różowatego.

„Circadia z dumą wykorzystuje naszą innowacyjną wiedzę o skórze i doświadczenie w zakresie receptur, aby dostarczać te ekskluzywne boostery, dzięki opatentowanej technologii HydraFacial, która zapewnia rewelacyjne rezultaty” – powiedział Michael Q. Pugliese, dyrektor generalny.

 

Źródło: skininc.com

, , , , ,
Poprzedni wpis
Jaki wpływ palenie ma na Twoją skórę?
Następny wpis
Przewodnik po prezentach świątecznych 2020: Podaruj sobie prezenty, na które zasługujesz
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.