fbpx
Publikacje

6 powodów, dla których warto nadać swojej skórze świątecznego odświeżenia dzięki HydraFacial

Jak odświeżyć skórę przed Sylwestrem?

Chcesz mieć zdrową skórę i świeży blask od stóp do głów na święta? Istnieje wiele sposobów, w jakie możemy pomóc Ci odświeżyć wygląd Twojej skóry twarzy i ciała przed świętami, ale jednym z naszych ulubionych jest HydraFacial®. Dlatego, że jest ten zabieg:

Bez dyskomfortu, łuszczenia się i podrażnień, HydraFacial to idealny zabieg na skórę, zapewniający szybką regenerację.

1.JEST ODPOWIEDNI DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY

Wiele zabiegów i produktów działa najlepiej na określone problemy skóry, ale HydraFacial jest bezpieczny i skuteczny dla wszystkich typów skóry. Niezależnie od tego, czy Twoja skóra jest ciemna czy jasna, sucha czy tłusta, nasze serum można dostosować do Twojego rodzaju skóry.

2. JEST BEZPIECZNY

HydraFacial wykorzystuje ciągły strumień wody do wypłukiwania zanieczyszczeń i dostarczania serum przeciwdziałającym efektom starzenia, a ponadto nie wykorzystuje żadnych agresywnych środków ściernych. Oznacza to, że będziesz mogła cieszyć się zdrowym blaskiem skóry praktycznie bez ryzyka skutków ubocznych.

3.TRWA TYLKO 30-60 MINUT!

Jeśli szukasz szybkiego zabiegu pielęgnacyjnego, który zdążyłabyś wykonać w 30 minut, HydraFacial jest idealnym wyborem. Nie musisz martwić się, że masz łuszczącą się skórę, odczuwać dyskomfort lub stany zapalne. Zaraz po zabiegu możesz ponownie nałożyć makijaż i wrócić do pracy lub bezpośrednio na spotkanie po zabiegu mając odświeżony wygląd cery. 

HydraFacial można wykonać na wielu obszarach ciała, w tym na plecach, szyi lub dekolcie.

4. HYDRAFACIAL ZWALCZA WIELE PROBLEMÓW ESTETYCZNYCH

Oto krótka lista kilku typowych problemów estetycznych, w rozwiązaniu których pomoże HydraFacial:

  • Trądzik, zaskórniki i stany zapalne
  • Przebarwienia i melasma
  • Drobne linie i zmarszczki
  • Duże, widoczne pory
  • Nierówny koloryt i tekstura skóry

5. HYDRAFACIAL MOŻNA DOSTOSOWAĆ DO TWOICH INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW ESTETYCZNYCH

Każda skóra jest inna i żaden zabieg nie jest odpowiedni dla wszystkich. Po dokonaniu oceny Twojej skóry i wysłuchaniu Twoich obaw, dostosujemy Twój zabieg HydraFacial specjalnie do Ciebie. Możemy nawet włączyć do Twojego leczenia różne dodatki. Mogą etapy zabiegu trwać od 30 minut do godziny i można je kupić jako czterotygodniowy pakiet, aby całkiem odnowić skórę.

6. ZABIEG HYDRAFACIAL DLA SKÓRY SZYI, DEKOLTU I PLECÓW

Masz wspaniałą sukienkę z odkrytymi plecami wybraną na imprezę sylwestrową? A może błyszczącą sukienkę z głębokim dekoltem? Przygotuj się na rozświetloną, czystą skórę dzięki zabiegowi HydraFacial na plecy lub dekolt.

Święta zbliżają się wielkimi krokami i zapełniają się terminy na wizyty w salonach i gabinetach kosmetycznych. Skontaktuj się z nimi już dziś, aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swoją wizytę na HydraFacial!

Źródło: bostonplastic.com

, , , , , , ,
Poprzedni wpis
Przewodnik po prezentach świątecznych 2020: Podaruj sobie prezenty, na które zasługujesz
Następny wpis
Jak bezboleśnie przetrwać zimę razem z HydraFacial
Menu