fbpx
Publikacje

5 powodów dla których młodzież powinna zapisać się na zabieg HydraFacial

Ten zabieg jest dla Was, nastolatki! Zapytaliśmy naszą Mistrzynię Estetyki, Samantę, dlaczego nastolatki nie powinny rezygnować z szukania profesjonalnej pomocy kosmetologa. Oto 5 powodów, dla których nastolatki mają zapisać się na HydraFacial.

  1. Żeby głęboko oczyścić swoją skórę 

Mimo że myjemy zęby dwa razy dziennie, nadal chodzimy na czyszczenie do dentysty, prawda? Comiesięczne lub sezonowe odwiedzanie kosmetologa na HydraFacial mogą dokładnie oczyścić Twoją skórę w sposób, którego nie możesz zrobić w domu. Estetycy są przeszkoleni w zakresie wykorzystywania technologii i produktów do bezpiecznego otwierania porów i maksymalizacji złuszczania.

 

  1. Aby pomóc Ci złuszczyć skórę.

Środowisko, pogoda, wiek, a nawet hormony wpływają na Twoją skórę. Posiadanie eksperta, który pomoże Ci zidentyfikować i zareagować na te zmiany, zapewniając edukację w zakresie zabiegów i rutynowej pielęgnacji domowej, pomoże ci z ciągle zmieniającą się skórą. To, że masz teraz wspaniałą skórę, nie oznacza, że ​​będzie trwać to wiecznie.

  1. Masz pryszcze

Wszyscy wiemy, że to robisz (ponieważ wszyscy też to robiliśmy), ale prawdopodobnie źle przebijasz pryszcze, ryzykując dostać przebarwienia i blizny potrądzikowe. Pozwól ekspertowi wykonywać regularne ekstrakcje, aby Twoja skóra była czysta (a ponadto udzieli Ci wskazówek, jak bezpiecznie robić to w domu). Comiesięczne lub sezonowe odwiedzanie kosmetyczki i zabieg HydraFacial są niezbędne, aby zapobiec pojawieniu się niedoskonałości.

  1. Unikalna technologia.

Nigdy nie będziesz mieć w domu wszystkich odpowiednich produktów, aby uzyskać profesjonalne rezultaty. Urządzenie Hydrafacial wykorzystuje terapię światłem, aby zmniejszyć stan zapalny (światło czerwone) i zabić bakterie powodujące wypryski (światło niebieskie). Dzięki naszej technologii możemy promować zdrowy wzrost nowych komórek, zmniejszać rozmiar porów i regulować produkcję sebum. Twoja skóra będzie wyglądać błyskawicznie.

  1. Dostęp do bezpiecznych + skutecznych produktów.

Czy kiedykolwiek myślałeś, jakich produktów pielęgnacyjnych potrzebujesz i nie wiedziałeś od czego zacząć? To wszystko może być frustrujące, bo nieodpowiednio wybrany produkt ma odwrotny skutek, niż się spodziewałeś. Najlepszym sposobem na zakup produktów do pielęgnacji skóry jest konsultacja z doświadczonym kosmetologiem, który może udzielić spersonalizowanych zaleceń i procedur dotyczących pielęgnacji skóry, uwzględniających Twoje indywidualne problemy.

Kosmetolodzy chcą, aby wszyscy nasi pacjenci czuli się dobrze w swojej skórze. Pozwól im pomóc Ci odzyskać pewność siebie i zdrowie skóry!

Źródłó: liftedbeautyandwellness.com

, , , , , ,
Poprzedni wpis
Jak bezboleśnie przetrwać zimę razem z HydraFacial
Następny wpis
Moje przygody z przebarwieniami i ich leczeniem
Menu