fbpx
Publikacje

wSPAniałe Walentynki – jak można się do nich przygotować by wyglądać bosko

Nie ma znaczenia, czy masz chłopaka, czy szukasz – tego dnia chcesz wyglądać jak najlepiej. Powiemy Ci, jakie zabiegi można wykonać w przeddzień 14 lutego, aby przyciągnąć do siebie podziwiające spojrzenia

Zabiegi na twarz

Potrzebujesz ekspresowego nawodnienia i odżywienia?

Zwróć uwagę na HydraFacial. Przeciwutleniacze, składniki nawilżające i rozjaśniające, w tym  kwas hialuronowy szybko przywrócą skórze życie. To idealny zabieg bankietowy na zimę: można zapomnieć o suchej, łuszczącej się cerze. Zabieg trwa tylko 30 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji! Idealnie, prawda?

Pełne i seksowne usta to marzenie wielu kobiet. Walentynki mogą być doskonałym powodem, aby to życzenie się spełniło. Na ratunek – zabieg Perk LIP. Może on być świetnym uzupełnieniem zabiegu HydraFacial, lub samodzielnym zabiegiem. 

Jak działa zabieg Perk Lip? System Perk Lip łagodnie pielęgnuje skórę ust, stymuluje procesy regeneracyjne, nawilża i odżywia usta, leczy podrażnioną skórę ust i jednocześnie uzyskasz naturalny obrzęk ust – naturalnie pełne i seksowne usta! Pamiętaj: naturalność jest zawsze w modzie, więc wynik powinien być jak najbardziej naturalny. A przyjemną niespodzianką będzie to, że flakonik z pozostałym serum możesz zabrać do domu do pielęgnacji domowej.

Ciało

Nie zapomnij o depilacji. Najlepszą opcją jest depilacja laserowa na 1-2 tygodnie przed wydarzeniem. Nowoczesne urządzenia gwarantują wysoką skuteczność zabiegu i bezbolesność.

Kurs masażu. Zapisz się na co najmniej 9 sesji. W pierwszym tygodniu idealny jest rozgrzewający masaż limfatyczny, w drugim technika z rozgrzaniem tkanki tłuszczowej podskórnej, w trzecim głęboki masaż lipolityczny.

 

Włosy  

 

Chcesz coś zmienić? Lepiej jest zrobić nową fryzurę wcześniej: w ten sposób będziesz miała czas, aby się do niej przyzwyczaić i nauczyć się pięknie układać włosy. Ale możesz odświeżyć kolor tuż przed świętem.

Źródło: letoile.ru

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Poprzedni wpis
HydraFacial® – zabieg kosmetyczny mający na celu przywrócenie odporności skóry
Następny wpis
Jak się odżywiać, by Twoja skóra była gładka i czysta?
Menu