fbpx
Publikacje

HydraFacial to modny trend w branży kosmetycznej!

Kosmetolog, trycholog, trenerka anti-age Olga Ryabova – o oczyszczeniu próżniowym twarzy HydraFacial, o którym mówią teraz wszyscy influencerzy.

Wszyscy marzymy o czystej, gładkiej, zdrowej skórze bez specjalnego wysiłku i najlepiej w krótkim czasie. W ostatnim czasie przemysł kosmetyczny został podbity przez próżniowe oczyszczanie twarzy – HydraFacial. Czy ten zabieg jest naprawdę dobry? Jakie są jego zalety i wady?

Zacznijmy od tego, że HydraFacial to nie tylko próżniowe głębokie oczyszczanie twarzy, ale cały kompleks zabiegów w jednym: złuszczanie, oczyszczanie porów, peeling, nasycenie skóry antyoksydantami i głębokie nawilżenie. Jest absolutnie wygodny i bezbolesny, wykonywany  na urządzeniu posiadającym specjalny certyfikat FDA oraz stanowi doskonałą alternatywę dla przestarzałego i bolesnego mechanicznego oczyszczania twarzy. 

Podczas zabiegu urządzenie dostarcza opatentowane serum za pomocą spiralnych jednorazowych końcówek pod ciśnieniem. 

A dzięki kształtowi końcówki następuje złuszczanie górnej warstwy naskórka,usuwanie zanieczyszczeń dzięki próżni, a pod ciśnieniem dostarczane są serum które wnikają w głębokie warstwy skóry. Dzięki tym wszystkim etapom pacjent uzyskuje kompleksowy efekt w postaci idealnie gładkiej matowej skóry. Mimo regularnych zabiegów pielęgnacyjnych podstawą utrzymania efektu jest nasza domowa pielęgnacja skóry: oczyszczanie i złuszczanie żelami, peelingami, piankami i balsamami dopasowanymi do rodzaju skóry. 

No i oczywiście prawidłowe odżywianie i utrzymanie równowagi wodnej naszego organizmu.

Polecana jest seria  3-4 zabiegów raz na dwa tygodnie, aby osiągnąć idealny efekt i napiąć skórę. Zabieg ten jest również doskonałą alternatywą dla tych, którzy chcą nawilżyć skórę, ale nie są zdecydowani na bardziej inwazyjne metody, ponieważ efekt głębokiego nawilżenia skóry uzyskuje się dzięki zastosowaniu serum podciśnieniowego. Bezpośrednio po HydraFacial można spokojnie wyjść na zewnątrz, ponieważ zabieg nie pozostawia śladów, a skóra staje się matowa i zadbana. W ciągu  pół godziny skóra jest dosłownie odnowiona, drobne zmarszczki wygładzone, pory zwężone i oczyszczone. W razie potrzeby HydraFacial można połączyć z peelingami chemicznymi, aby aktywniej regulować wydzielanie sebum, hamować pracę gruczołów łojowych i głębiej złuszczać skórę. Środki złuszczające w postaci kwasów są również niezbędne w pielęgnacji domowej (peelingi, chusteczki oczyszczające, maski złuszczające), ponieważ są podstawą regeneracji skóry.

Jak każdy zabieg HydraFacial również ma przeciwwskazania – takie jak aktywny trądzik oraz przy alergii na glony.

Źródło: womanhit.ru

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Poprzedni wpis
Jak zmienić rutynową zimową pielęgnację skóry na wiosenną
Następny wpis
HydraFacial® zapewnia czystą i promienną cerę.
Menu