fbpx
Publikacje

Akcja hydradermabrazja

To metoda łącząca głębokie oczyszczenie i nawilżenie w jednym zabiegu wykonywanym m.in. przy pomocy  orginalnej technologii HydraFacial. Zaletą tej metody jest łagodne działanie, dzięki czemu zabieg może być wykonany nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Skutecznie redukuje zrogowaciałe komórki naskórka pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku. Zabieg HydraFacial charakteryzuje się bezinwazyjnym i wieloetapowym podejściem do naszej skóry, bezpieczeństwem i spersonalizowanym programem do każdego pacjenta.

Filozofią tejże technologii jest zapewnienie pacjentowi 100% sterylności. W trakcie zabiegu wykorzystywane są specjalne jednorazowe końcówki HydroPeel połączone z opatentowaną technologią Vortex-Fusion. System dwutorowych przewodów pozwala na bezinwazyjne i skuteczne oczyszczenie skóry z jednoczesnym dostarczeniem jej niezbędnych składników tj. kwas hialuronowy, antyoksydanty , peptydy etc. Technologia Hydrafacial wykorzystuję  w sobie dwie metody złuszczania naskórka. Jedną z nich jest działanie hydradermabrazji – oczyszczanie z wykorzystaniem substancji aktywnych  tj. mocznik, kwas mlekowy, kwas salicylowy etc., drugą zastosowanie peelingu chemicznego. Efekt  zabiegowy podbijany jest kontrolowanym działaniem próżni, dzięki czemu pracujemy nie tylko na powierzchni skóry, ale też pobudzamy jej trofikę i mikrokrążenie. Kontrolowane podciśnienie wykorzystywane podczas procedury pomaga zwiększyć biodostępność substancji aktywnych. Możliwość indywidualnego doboru parametrów sprawia, że zabieg jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych. Procedura wykonana jednorazowo znakomicie odświeża cerę, sprawia, że skóra jest gładsza i ma równomierny koloryt. Przy czym warto wspomnieć, że zabieg usuwa też zaskórniki. Ma również właściwości nawilżające i liftingujące.  Badania kliniczne przeprowadzone przez dr. Bruce’a Friedmana wykazały, że HydraFacial stosowany w serii 5 zabiegów dodatkowo eliminuje keratozę, zagęszcza warstwę brodawkowatą, zwiększa ilość fibroblastów i zagęszczenie włókien kolagenowych.

HydraFacial pozwalala wieloetapowo  oczyścić skórę, dotlenić ją jak i również przygotować do innych procedur tj. mezoterpia, wypełczniacze, botox, laserioterpia etc. Jest to tzw. bezinwazyjny stymulator skóry.

W programach zabiegowych technologia oferuje  również szybkie zabiegi 30 minutowe tzw.  „bankietowe przed wielkim wyjściem”, jak również programy medyczne, liftingujące, na ciało.

HydraFacial to nie tylko sama hydradermabrazja, producent zadbał  o holistyczne podejście do pacjenta. Dodatkowymi modułami, którymi podbijamy efekt zabiegowy jest mikrodermabrazja diamentowa, drenaż limfatyczny w obrębie twarzy i ciała, światłoterapia, procedury na okolice oczu, ust i skóry głowy. Całościowe jak również indywidualne podejście do pacjenta daje nam najlepsze rezultaty.

Poprzedni wpis
12 reguł prawidłowej pielęgnacji skóry które warto wiedzieć przed rozpoczęciem lata
Następny wpis
Jakie zabiegi można wykonywać latem?

Brak wyników.

Menu