fbpx
Publikacje

Dlaczego pielęgnacja dłoni w salonie jest tak ważna?

Wielu uważa, że ​​głównym wskaźnikiem wieku kobiety są zmarszczki na twarzy. Inni uważają, że jest to utrata elastyczności skóry szyi i dekoltu.

Także oznaką wieku można nazwać ręce.

Obszar rąk jest często pomijany podczas zabiegów odmładzających. Tymczasem to na dłonie znacząco wpływa zimno, wiatr i jasne słońce!

Pod agresywnym wpływem różnych czynników środowiskowych skóra dłoni może ulec łuszczeniu, wysuszeniu, a także przebarwieniom i zmarszczkom.

Oczywiście regularne nawilżanie poprawia sytuację, ale jeśli chcesz naprawdę przedłużyć młodość skóry, zalecamy zwrócenie uwagi na protokół zabiegu „HydraFacial® Hands”.

Zabieg ten możesz wykonywać o każdej porze roku. Po zabiegu skóra dłoni będzie nawilżona, napięta i rozjaśniona.

Od czego zaczyna się zabieg?

Krok 1. Demakijaż. Kosmetolog dokładnie myje skórę dłoni, przygotowuje skórę do zabiegu HydraFacial®.

Krok 2. Złuszczanie. Za pomocą klasycznej niebieskiej końcówki i serum Activ-4™  kosmetolog złuszcza i delikatnie usuwa górną warstwę naskórka. Na tym etapie skóra jest głęboko nawilżona.

Krok 3. Peeling kwasowy. Peeling ampułkowy HydraFacial® nakładany jest przezroczystą lub turkusową końcówką do ekstrakcji. Na tym etapie stosowany jest jeden z peelingów: GlySal™ Prep 7,5%, GlySal™ Peel 15% lub GlySal™ Peel MD 30% . Podczas tego etapu skóra głęboko się nawilża i złuszcza. Stosowanie peelingu pomaga również zwiększyć głębokość penetracji serum i boosterów, które stosuje się w kolejnych etapach.

Krok 4. Boostery

Booster Britenol® lub ReGen jest nakładany przez przezroczystą końcówkę. Britenol® zawiera alfa-arbutynę, kwas glikolowy i inne aktywne składniki, które działają na przebarwienia. ReGen GF™ zawiera unikalną mieszankę peptydów naśladujących czynnik wzrostu nowej generacji, które zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, leczą stany zapalne, przyspieszają naprawę skóry i zapewniają nawilżenie.

 

Krok 5. Nawilżenie. Na tym etapie stosuje się przezroczystą końcówkę oraz serum Antiox+™, dzięki czemu skóra dłoni jest głęboko nawilżona.

Krok 6. Ochrona. Na zakończenie pielęgnacji kosmetolog nakłada na dłonie krem ​​nawilżający i wykonuje lekki masaż.

Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.

, , , , , ,
Poprzedni wpis
Jakie zabiegi można wykonywać latem?
Następny wpis
10 błędów w pielęgnacji skóry latem
Menu