fbpx
Publikacje

JAK SZYBKO ODŚWIEŻYĆ CERĘ?

Wygląd i stan skóry twarzy jest dla większości kobiet priorytetem. To właśnie cerze poświęcamy najwięcej uwagi, dbamy o nią, kupujemy wiele droższych i tańszych kosmetyków, by pielęgnować jej wygląd i by ją upiększać.

Niestety, jak dobrze wiemy, używanie podkładów, korektorów, pudrów oraz baz pod makijaż daje tylko chwilowe efekty, które znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kiedy tylko przyłoży się do twarzy wacik nasączony płynem micelarnym. Większość z nas pragnie jednak, aby te efekty były znacznie bardziej trwałe. Jak tego dokonać bez makijażu? Jak skutecznie odświeżyć wygląd cery w krótkim czasie?

Aby szybko i skutecznie odświeżyć skórę proponujemy program „Hollywoodzkie odświeżenie” który wykonuje się na medycznym urządzeniu HydraFacial.

Hollywoodzkie Odświeżenie – wykorzystuje działanie hydradermabrazji, czyli mechanicznego złuszczania naskórka przy udziale substancji aktywnych.

Protokół Hollywoodzkie Odświeżenie jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry, również dla kobiet w okresie ciąży (po II trymestrze) oraz w okresie laktacji. Zabieg ten oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka oraz dogłębnie ją nawilża i rewitalizuje.

Wykorzystywane substancje w tym programie to opatentowane serum i technologie – technologia Vortex Fusion oraz końcówki HydroPeel mają na celu usunięcie warstwy martwych komórek oraz nawilżenie. Ten protokół zabiegu składa się z dwóch etapów, ale jeśli Twoja skóra potrzebuje więcej, kosmetolog spersonalizuje go do Twoich potrzeb.

 W trakcie pierwszego etapu kosmetolog za pomocą głowicy z niebieską końcówką oraz za pomocą serum Activ-4 oczyszcza skórę twarzy. Już po pierwszym etapie pory będą oczyszczone, skóra będzie wygładzona i przygotowana do etapu głębokiego nawilżenia i odświeżenia. 

Po pierwszym etapie kosmetolog zmienia niebieską końcówkę na przezroczystą i używa serum Antiox+. Kosmetolog kończy zabieg kremem nawilżającym i ochronnym.  

Skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka, widoczna poprawa napięcia skóry, odczuwalne przyjemne pobudzanie.

Cała procedura trwa ok. 30 minut, jest absolutnie bezbolesna, a nawet przyjemna, i bardzo skuteczna! Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń lub napisz do naszych partnerów – gabinetów i klinik w Twoim mieście – kliknij tutaj

, , , , , , , ,
Poprzedni wpis
Lato przetłuszcza Twoją skórę? Oto, co możesz zrobić!
Następny wpis
Dlaczego wszyscy uwielbiają HydraFacial?
Menu