fbpx
Publikacje

Dlaczego wszyscy uwielbiają HydraFacial?

Bo jest dla każdego – wieku, rodzaju skóry, problemu estetycznego

“Jest dla nastolatków oraz dorosłych z trądzikiem; walczy też ze zmarszczkami i przebarwieniami”, mówi Ellen Marmur, Nowy Jork. “Ale należy też uważać na przeciwwskazania, które ma każdy zabieg, na przykład: oparzenia słoneczne, nowotwory, trądzik różowaty itp.

To przyjemny i skuteczny zabieg

Niezależnie od tego, czy przyjdziesz na zabieg do eleganckiej kliniki medycyny estetycznej w centrum miasta, czy do gabinetu w  podmiejskim centrum handlowym, masz gwarancję „ odzyskania najlepszej skóry, którą miałaś. HydraFacial zapewnia widoczne efekty zaraz po zabiegu.„Wielu dermatologów obawia się oferowania tradycyjnych zabiegów na twarz w gabinecie, ponieważ wyniki mogą się różnić, u niektórych pacjentów pojawia się stan zapalny, a nawet blizny z powodu zbyt agresywnych technik, ale HydraFacial jest zawsze bezpieczny i skuteczny” – mówi dr Akhavan, Nowy Jork.

Bezbolesne ekstrakcje 

Zapomnij o mocno zaczerwienionej twarzy po ekstrakcji i o bolących odczuciach w trakcie zabiegu. HydraFacial zapewnia przyjemne i bezbolesne ekstrakcje, bez okresu rekonwalescencji. 

„To jeden z najpopularniejszych zabiegów w naszym gabinecie, nie tylko dlatego, że łączy w sobie mikrodermabrazję i peelingi chemiczne, ale także dlatego, że jest naprawdę relaksującą procedurą zapewniającą dobre samopoczucie ”, mówi dr Akhavan. „ Pacjenci porównują go z lekkim masażem”. Łącząc działanie próżni z aktywnymi składnikami serum: kwasem salicylowym, ekstraktem z kory wierzby i przeciwzapalnym pieprzem tasmańskim, „urządzenie odsysa zanieczyszczenia z porów — nie wymaga wyciskania ani ściskania — i na koniec można zobaczyć wszystko co zostało usunięte w pojemniku #gunkie ” – mówi Tresa Acosta, kosmetolog w Marmur Medical w Nowym Jorku.

Natychmiastowy rezultat w 30 minut bez okresu rekonwalescencji

„HydraFacial  — to coś więcej niż zwykły zabieg na twarz, — mówi Marmur. Efekty zabiegu widać zaraz po wyjściu z gabinetu. To właśnie dlatego jest on ulubionym zabiegiem bankietowym również wśród gwiazd Hollywood. “Możemy szybko poprawić teksturę skóry, wyrównać jej koloryt i nadać skórze efekt “GLOW”. Wśród najpopularniejszych programów zabiegu HydraFacial jest program “Red Carpet”, wybierz go jeśli chcesz przygotować skórę do ważnego wydarzenia.

Świetnie łączy się z innymi zabiegami

Dzisiaj pacjenci zawsze się spieszą, chce im się przyjść do gabinetu na czyszczenie twarzy, odmłodzenie i na iniekcję z botoksu. Na szczęście, HydraFacial można wykonać tego samego dnia, co preparaty do wstrzykiwania oraz nieablacyjne zabiegi światłem i laserem, takie jak V-Beam, który usuwa zaczerwienienia. HydraFacial także przyspiesza proces gojenia, na przykład tydzień po Fraxelu, kiedy twarz dosłownie opada, ponieważ „HydraFacial przyspiesza proces gojenia, jednocześnie głęboko nawilżając skórę” – mówi dr Akhavan.

HydraFacial można dostosować do potrzeb każdego pacjenta!

Jeśli  potrzebujesz rozjaśnienia skóry, czy wygładzania zmarszczek – wybierz odpowiednie boostery. Podczas pierwszego etapu HydraFacial („oczyszczanie + peeling”), Twój kosmetolog może również wybrać jeden z trzech peelingów z kwasem salicylowym o różnym stężeniu „w zależności od Twojego wcześniejszego doświadczenia z peelingami, rodzaju skóry i pożądanego efektu”. Możesz również dodać do zabiegu terapię światłem LED, światło niebieskie idealnie leczy stany zapalne i trądzik, światło czerwone – uspokaja skórę i odmładza. 

„Możemy nawet dostosować siłę próżni na urządzeniu, zmniejszając ją, aby poradzić sobie z delikatniejszymi obszarami skóry twarzy ”, – mówi dr Acosta, która zawsze zaleca lekkie „odkurzanie” ust, aby je ujędrnić i nawilżyć.

Źródło: allure.com

, , , , , , ,
Poprzedni wpis
JAK SZYBKO ODŚWIEŻYĆ CERĘ?
Następny wpis
5 prostych kroków zabiegu HydraFacial
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.