fbpx
Publikacje

5 prostych kroków zabiegu HydraFacial

HydraFacial jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów na twarz  i łatwo zrozumieć, dlaczego. Od celebrytów po zwykłych ludzi, każdy może skorzystać z tego uniwersalnego leczenia skóry. Rozwiązuje on wiele typowych problemów estetycznych, składa się z pięciu etapów, działa nawilżająco, oczyszczająco oraz odmładzająco na skórę, a wszystko to przy jednoczesnym dostosowaniu do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Czym jest HydraFacial?

Zabieg HydraFacial to nowoczesna technologia, zapewniająca nieinwazyjne leczenie i odmładzanie skóry. Ten zabieg medyczny jest jedynym w swoim rodzaju, który wykorzystuje hydradermabrazję, aby jednocześnie połączyć oczyszczanie, złuszczanie, ekstrakcję, nawilżenie i ochronę antyoksydacyjną. Połączenie tych procedur daje promienną, piękną skórę bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji.

Krok 1: Oczyszczanie i złuszczanie za pomocą hydradermabrazji

Kosmetolog zaczyna zabieg HydraFacial od użycia małej niebieskiej końcówki do oczyszczenia powierzchni skóry. Ta nakładka otwiera pory i usuwa górną warstwę martwych komórek skóry. Proces oczyszczania delikatnie złuszcza powierzchnię skóry. 

Krok 2: Delikatny peeling chemiczny

Serum zawiera dwa doskonałe składniki: kwas glikolowy i kwas salicylowy, zapewniają one rewelacyjne efekty. Usuwają zaskórniki i bakterie powodujące trądzik.

Krok 3: Ekstrakcja

HydraFacial to jedyny zabieg na twarz, który wykorzystuje opatentowaną technologię Vortex-Fusion, która głęboko oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia z porów, jednocześnie dostarczając ważnych składników odżywczych, które nawilżają i chronią skórę. Unikalna spiralna konstrukcja i działanie próżni zapewniają rewelacyjne efekty: skóra będzie oczyszczona i gładka. 

Ekstrakcja Vortex działa jak odkurzacz na skórze, usuwając martwe komórki skóry, zaskórniki i inne zanieczyszczenia. Pojemnik na urządzeniu HydraFacial zbiera zanieczyszczenia, zapewniając pacjentom wizualne  potwierdzenie procesu ekstrakcji.

Krok 4: Dostosowanie do potrzeb pacjenta

Ten wszechstronny zabieg na twarz może być dostosowany tak, aby bezpiecznie i skutecznie rozwiązać Twoje wyjątkowe problemy estetyczne. Możemy dostosować wiele aspektów, od boosterów z serum po siłę próżni, aby rozwiązać Twoje  problemy estetyczne. Kosmetolog dobierze protokół zabiegu do potrzeb Twojej skóry i odzyskasz najlepsze wyniki i najlepszą skórę!  

Krok 5: Aplikacja serum

Unikatowe serum zostanie nałożone na Twoją skórę po ekstrakcji, aby uzyskać odświeżoną i odmłodzoną cerę. W tym kroku wykorzystuje się również technologię Vortex Fusion, które wprowadza w skórę serum bogate w przeciwutleniacze i kolagen, aby zwiększyć elastyczność i nawilżenie. Serum wywołuje uczucie chłodu i odświeżenia na świeżo oczyszczonej skórze, pozostawiając pacjentom gładkie, promienne i nawilżone odczucie

Jeszcze kilka faktów o zabiegu HydraFacial:

Zabieg HydraFacial jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry i rozwiązuje wiele problemów estetycznych:

Redukuje drobne linie i zmarszczki

Dostarcza skórze intensywnego nawilżenia

Oczyszcza i złuszcza skórę

Poprawia stany zapalne i zaczerwienienia

Leczy trądzik

Koryguje niedoskonałości skóry

Odżywia skóry witaminami i antyoksydantami

Poprawia koloryt i teksturę skóry

Rozjaśnia skórę

Zmniejsza widoczność przebarwień

Zmniejsza widoczność porów

Eliminuje zaskórniki 

Jest dla każdego rodzaju skóry i wieku

HydraFacial jest odpowiednim zabiegiem nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, dzięki specjalnie dobranym serum i próżni. Zabieg jest odpowiedni dla skóry starzejącej się lub cienkiej, suchej lub tłustej, odpowiedni dla wszystkich grup etnicznych. 

Zapisz się już dziś na zabieg HydraFacial w jednym z autoryzowanych gabinetów HydraFacial w Polsce, listę gabinetów znajdziesz tutaj

, , , , , , , , , ,
Poprzedni wpis
Dlaczego wszyscy uwielbiają HydraFacial?
Następny wpis
Pielęgnacja twarzy w domu
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.