fbpx
Publikacje

5 oznak, że Twoja skóra potrzebuje peelingu chemicznego

Twoja skóra jest największym organem twojego ciała, ale czy naprawdę poświęcasz jej wystarczająco dużo uwagi? Codziennie Twoja skóra ciężko pracuje, chroniąc Cię przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, zmianami klimatycznymi, zanieczyszczeniami i innymi szkodliwymi elementami.

Ale z czasem zaczniesz zauważać oznaki zużycia – przebarwienia, drobne linie i zmarszczki i suchość.

Twoja skóra całkowicie zregeneruje się w ciągu 4-6 tygodni, możesz pomóc jej, wykonując regularne peelingi chemiczne.

Peelingi złuszczają starą, uszkodzoną i zatłoczoną powierzchnię naskórka, aby odsłonić świeżą, zdrową skórę tuż pod górną warstwą naskórka, warstwą rogową naskórka. 

Więc jakie są oznaki, że nasza skóra błaga nas o peeling?

Oto pięć najważniejszych oznak, że czas wybrać się na peeling do gabinetu kosmetycznego:

  1. NIE ROZPOZNAJESZ SIĘ W LUSTRZE

Jeśli ta osoba, którą widzisz w lustrze wygląda na zmęczoną, jej skóra jest szara i straciła zdrowy koloryt i blask to jest sygnałem alarmowym, że konieczna jest rewitalizacja. Peelingi skóry redukują nierówną strukturę, przywracają słabą elastyczność i zmniejszają widoczne pory. Pamiętaj, aby w ciągu dnia pić dużo wody i spożywać naturalnie nawilżające potrawy.

  1. WIDZISZ CIENKIE LINIE I ZMARSZCZKI

Zauważasz, że drobne linie i zmarszczki, które kiedyś były widoczne tylko wtedy, gdy przyjrzałaś się im uważnie w lustrze, są już bardzo widoczne. Podczas gdy nie możemy zatrzymać starzenia się, możemy oszukać nasze lata, zmniejszając widoczność linii i zmarszczek, skutecznie zatrzymując zegar na starzejącej się skórze. Promienna, młodziej wyglądająca skóra tylko czeka na odkrycie dzięki bezpiecznym składnikom peelingów.

  1. TRĄDZIK 

Blizny spowodowane wypryskami mogą poważnie zaszkodzić poziomowi pewności siebie. Trądzik jest spowodowany wieloma czynnikami, w tym nadprodukcją sebum z gruczołów łojowych, co prowadzi do zablokowania porów. Aktywne składniki zawarte w peelingach złuszczają naskórek, usuwając martwe komórki naskórka z twarzy i ciała oraz działają głęboko oczyszczająco, aby dotrzeć do źródła problemu.

  1. PRZEBARWIENIA

Pigmentacja jest spowodowana ekspozycją skóry na szkodliwe promienie UV, które pozostawiają na skórze ciemne plamy. Plamy słoneczne i pigmentacja są wynikiem zmian w produkcji melaniny. SPF o szerokim spektrum może pomóc w zapobieganiu dalszym uszkodzeniom, ale w przypadku obszarów, które już wykazują charakterystyczne oznaki uszkodzenia, peeling skóry działa, pozostawiając po sobie nieskazitelną skórę.

  1. TWÓJ CODZIENNY MAKIJAŻ JUŻ NIE WYSTARCZY

Twoja skóra zasługuje na zasłużoną ucztę – peeling GlySal w połączeniu z pełnowartościowym zabiegiem HydraFacial. Złuszczające, oczyszczające i nawilżające działanie tego zabiegu w 30 minut odmłodzi, nawilży i oczyści Twoją skórę. 

Zapisz się na zabieg już dziś! Tutaj znajdziesz listę autoryzowanych gabinetów HydraFacial w Polsce  

 

, , , , , , , , , ,
Poprzedni wpis
Jesienna pielęgnacja skóry
Następny wpis
Czym się różni zabieg HydraFacial od innych zabiegów oczyszczających skórę twarzy?
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.