fbpx
Publikacje

Czym się różni zabieg HydraFacial od innych zabiegów oczyszczających skórę twarzy?

Co wyróżnia HydraFacial?

W przeciwieństwie do tradycyjnych zabiegów oczyszczających, HydraFacial zapewnia skórze delikatne oczyszczanie i odmładzanie bez bólu w trakcie lub po zabiegu. Zabieg ten jest świetną opcją dla osób z różnymi problemami skórnymi w różnym wieku, dając skórze wiele korzyści.

HydraFacial delikatnie złuszcza naskórek, usuwa martwe komórki. Ten etap zapewnia czystą i gładką powierzchnię naskórka po zabiegu, bezboleśnie usuwane są zanieczyszczenia z porów. 

Tradycyjny proces ekstrakcji na twarzy często powoduje ból i zaczerwienienie. Siła nacisku i ściskania skóry jest potrzebna do prawidłowej ekstrakcji w trakcie innych zabiegów oczyszcających, ale technologia HydraFacial delikatnie oczyszcza skórę. Ekscytującą częścią dla większości pacjentów jest możliwość zobaczenia, ile zostało usunięte z porów poprzez późniejszą inspekcję pojemnika “gunkie”, umieszczonego z tylnej strony urządzenia.

Gdy pory są czyste, w skórę wprowadza się nawilżające serum z opcjonalnymi wzmacniaczami. To serum zmniejsza rozmiar świeżo oczyszczonych porów, jednocześnie nawilżając skórę po ekstrakcji. Serum i opcjonalne boostery zapewniają skórze blask, nawilżenie i ochronę. Ostatnim krokiem jest dodanie ochronnego serum, chroni ono pory przed natychmiastowym przyciąganiem brudu i innych zanieczyszczeń po zabiegu.

Podstawą pięknej i zdrowej skóry jest nawilżenie. HydraFacial usuwa zanieczyszczenia ze skóry, zapewniają niezbędne nawilżenie i robi to wszystko bez podrażniania skóry – tworząc idealnie zbilansowaną kurację.

Przy odpowiedniej pielęgnacji Twoja skóra pozostanie promienna, chociaż zalecana jest seria zabiegów, aby utrzymać i zmaksymalizować efekt po zabiegu.

Dlaczego powinnam zapisać się na zabieg HydraFacial?

Wielu naszych pacjentów zwraca się do nas z różnymi problemami estetycznymi. Niezależnie od tego, czy chcą zredukować drobne zmarszczki i inne oznaki starzenia, czy też oczyścić zatkane pory, nasi pacjenci po zabiegu HydraFacial uzyskali pozytywne wyniki.

Jeśli chcesz rozwiązać problem drobnych linii i zmarszczek, poprawić elastyczność i jędrność, wyrównać koloryt i teksturę skóry, pozbyć się przebarwień, tłustej skóry oraz rozszerzonych porów, HydraFacial zapewni doskonałe rozwiązanie. Inne zabiegi zazwyczaj dotyczą jednego lub kilku problemów dla każdego pacjenta, podczas gdy HydraFacial jednocześnie rozwiązuje wiele problemów skórnych. Jeśli masz problem, na którym chcesz, abyśmy skupili się najbardziej, daj nam znać, a udostępnimy Ci opcję dodania serum w boosterach do klasycznego zabiegu HydraFacial.

Czym jest booster?

Booster to świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy mają problemy ze skórą, których nie można całkowicie usunąć za pomocą klasycznego zabiegu HydraFacial. Te serum dopasowują składniki do potrzeb Twojej skóry. Obecnie dostępne boostery to:

HydraGlucan od Nassif MD dla HydraFacial: odżywia, intensywnie nawilża i odmładza skórę

Chrono-peptide Booster od Circadia dla HydraFacial: serum przeznaczone do intensywnej odbudowy, naprawy i odnowy skóry. Serum redukuje pojawienie się drobnych linii i zmarszczek oraz nadaje skórze zdrowy koloryt i blask.

ReGen GF: Nowy wzmacniacz czynnika wzrostu z opatentowaną technologią dostarczania M-007. ReGen GF™ zawiera unikalną mieszankę peptydów naśladujących czynnik wzrostu nowej generacji, które zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, leczą stany zapalne, przyspieszają naprawę skóry i zapewniają nawilżenie. 

Dermabuilder: zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, ujędrnia skórę, jednocześnie korygując koloryt i teksturę skóry.

Britenol: Zmniejsza widoczność przebarwień, przywraca skórze hydrobalansu oraz rozjaśnia. 

Co jeśli moja skóra jest tłusta?

Nazwa tego zabiegu może budzić niepokój wśród właścicieli cer przetłuszczających się, którzy mogą nie wierzyć, że potrzebują nawilżenia skóry twarzy, ale chcemy wyjaśnić, dlaczego Wasza skóra potrzebuje nawilżenia.

Skóra tłusta często ulega przesuszeniu. Wielu naszych pacjentów przyznało się, że myje twarz częściej niż dwa razy dziennie w połączeniu z użyciem różnych środków do usunięcia sebum. Chociaż te metody mogą przynieść pewne rezultaty, utrudniają one uzyskanie jeszcze lepszej skóry. Olej jest jednym ze sposobów, w jaki nasza skóra się chroni, a przesuszenie skóry wysyła sygnał do gruczołów, aby wytworzyły więcej sebum. To z kolei tworzy błędne koło przesuszenia i produkcji sebum, co może skutkować uszkodzeniem skóry. Tłuszcz, martwe komórki skóry i inne zanieczyszczenia mogą zatykać pory, powodując podrażnienie skóry lub pryszcze.

HydraFacial delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę, usuwając martwy naskórek i oczyszczając pory. Następnie uzupełnia nawilżenie porów i ochronę skóry. Po serii zabiegów HydraFacial zauważysz mniejszą produkcję sebum.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości, napisz do nas lub umów się na konsultację w jednym z gabinetów kosmetycznych lub klinice w Twoim mieście, listę naszych partnerów znajdziesz tutaj 

Źródło: psna.net

, , , , , , , ,
Poprzedni wpis
5 oznak, że Twoja skóra potrzebuje peelingu chemicznego
Następny wpis
5 korzyści zabiegu HydraFacial
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.