fbpx
Publikacje

Który booster HydraFacial jest dla Ciebie?

Boostery HydraFacial są przeznaczone do personalizacji zabiegu HydraFacial w celu rozwiązania indywidulanych potrzeb skóry pacjenta. Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się, który booster wybierzesz na kolejnej wizycie.

Odbudowa, naprawa i odnowa skóry w jednej ampułce Chrono-Peptide od Circadia dla HydraFacial! 

Serum Chrono-Peptide przeznaczone jest do intensywnej odbudowy, naprawy i odnowy skóry. Chcesz wygładzić zmarszczki i odbudować skórę od wewnątrz? Serum redukuje pojawienie się drobnych linii i zmarszczek oraz nadaje skórze zdrowy koloryt i blask. Chrono-Peptide zawiera peptyd chronocykliny, który poprawia pracę komórek oraz chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Kolejny składnik aktywny to Neodermyl. Stymuluje on odnowę kolagnu typu III, zwanego kolagenem młodości, tropokolagenu oraz elastyny, przywraca skórze jędrność i gęstość. Inne składniki aktywne boostera Chrono-Peptide wygładzają zmarszczki od wewnątrz i napinają skórę poprzez jej odbudowę, widocznie zmniejszają „kurze łapki” oraz zmarszczki na czole, stymulują 6 głównych składników budulcowych skóry.

Jeśli Twoja skóra potrzebuje intensywnego odmłodzenia oraz naprawy zwróć uwagę na jeden z najnowszych boosterów HydraFacial – nowy wzmacniacz czynnika wzrostu ReGen GFz opatentowaną technologią M-007. ReGen GFzawiera unikalną mieszankę peptydów, które zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, leczą stany zapalne, przyspieszają naprawę skóry i głęboko ją nawilżają.

Jeszcze jedna nowość od HydraFacial to booster wyprodukowany przez amerykańskiego chirurga plastycznego dr Paula Nassifa – booster Hydraglucan dla HydraFacial. 

 

Jeśli Twoja skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia oraz odmłodzenia – wybierz ten booster! Unikalna formuła tego serum jest wzbogacona w kwas hialuronowy, glukan i betainę i jest „koktajlem” odżywczym dla Twojej skóry. Jeden z aktywnych składników to Hyasol – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, utrzymujący nawilżenie warstwy rogowej naskórka i zapobiegający utracie wilgoci. Są także składniki przeciwdziałające starzeniu się skóry, likwidujące zmarszczki oraz ujędrniające skórę. CM-Glukan w składzie serum przyspiesza regenerację skóry, chroni ją przed utratą jędrności pod wpływem promieniowania UV

 

Dermabuilder 

Jeśli wybierasz się na zabieg anti-age – jest dla Ciebie serum odmładzające Dermabuilder®. Serum DermaBuilder® to unikalny kompleks wielopeptydowy, który bezpośrednio wpływa na główne przyczyny powstawania zmarszczek. DermaBuilder® – walczy z oznakami starzenia się, minimalizuje widoczność i powstawanie zmarszczek, dzięki unikatowej kombinacji peptydów jest idelane do zabiegów anti-age! 

Walczysz z przebarwieniami?

Przedstawiamy Ci serum do zwalczania przebarwień Britenol®. Efekt najnowszych osiągnięć naukowych, pierwsze rozjaśniajace serum z innowacyjnym kompleksem Britenol®. Działanie serum, posiadającego w swoim składzie ekstrakty roślinne, ma również na celu wyeliminowanie mikrokrążeniowych zmian skóry i przywrócenia jej hydrobalansu.

Więcej o naszych boosterach opowie Ci kosmetolog na Twojej kolejnej wizycie, umów się na zabieg już dziś i dopasuj go do potrzeb Twojej skóry! Listę autoryzowanych gabinetów w Polsce znajdziesz tutaj

, , , , , , , , , ,
Poprzedni wpis
5 korzyści zabiegu HydraFacial
Następny wpis
Męska estetyka: po co iść do kosmetyczki i od jakiego zabiegu zacząć pielęgnację skóry
Menu