fbpx
Publikacje

HydraFacial, a oczyszczanie wodorowe

Ku wyjaśnieniu, a tym samym udzielając odpowiedzi na pytanie –  czy obie technologie to jedno i to samo? NIE!

Hydrafacial jest urządzeniem medycznym z certyfikatem FDA, zatwierdzenie przez FDA jest potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego. Kosmetolog pracuje na opatentowanych serum o wielokierunkowym zadaniu. Preparaty są bezpieczne, przebadane, o prostym składzie. Dzięki czemu ryzyko wystąpienia  jakiejkolwiek alergii jest zminimalizowane.

W urządzeniu Hydrafacial nie ma wodoru, czy też samego generatora który produkuje wymieniony pierwiastek.

W technologii HydraFacial wykorzystujemy wieloetapowe oczyszczanie, bezpieczne i dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta. W ofercie zabiegowej mamy ponad 10 programów, które dają szeroki zakres zabiegowy. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami tj. Doktor Paul Nassif oraz  Zein E. Obagi. Zapoznaj się z naszymi protokołami zabiegowymi tutaj

Nasze preparaty, serum, peelingi kwasowe czy też boostery są najwyższej jakości. Chcesz się zapoznać z preparatami i kosmetykami HydraFacial? Zapoznaj się tutaj i zobacz, jakie skutecznie składniki są zawarte w naszych preparatach, boosterach i serum.

Hydrafacial jest technologią premium, której działanie wpływa leczniczo na skórę pacjenta. Możesz zapoznać się z rezultatami klinicznymi HydraFacial tutaj lub na naszym Instagramie w wyróżnionych relacjach.

Kolejną bardzo istotną różnicą są jednorazowe końcówki zabiegowe – Hydropeel. Końcówki mają unikalny kształt, specjalnie zaprojektowany do zabiegów mających na celu osiągnięcie różnych efektów. Dlatego też końcówka do ekstrakcji ma niewielkie rozmiary, co pozwala na dogłębne czyszczenie trudno dostępnych obszarów twarzy (na przykład okolic nosa, płatków uszu, itp.). Profesjonaliści mogą korzystać z HydraFacial® w sposób łatwy i wygodny, a każdy klient zyskuje indywidualne podejście. Mamy 6 rodzajów końcówek: niebieska – do złuszczania, turkusowa – do ekstrakcji, bursztynowa – do leczenia przebarwień i trądziku, przezroczysta – do nawilżania i odmładzania, fioletowa – do bardziej intensywnej ekstrakcji oraz duża końcówka do ciała.

Końcówki dobierane są do rodzaju skóry, etapu i obszaru zabiegowego. Zapewnia i daje to pacjentowi 100% bezpieczeństwa.

HydraFacial® jest unikalną technologią, rezultaty działania której zostały docenione w branży kosmetologii profesjonalnej na całym świecie, co potwierdzają nie tylko miliony zadowolonych klientów lecz również międzynarodowe nagrody prestiżowe. Zapoznaj się z naszymi nagrodami tutaj

, , , , , , ,
Poprzedni wpis
7 ZASAD MĘSKIEJ PIELĘGNACJI
Następny wpis
Ratunek dla skóry przed Sylwestrem
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.