fbpx
Publikacje

Ekspresowe zabiegi pielęgnacyjne

Chcecie odświeżyć swój wygląd, poczuć się lepiej i zregenerować swoją skórę przed ważnym wydarzeniem? Zdecydowanie warto zdecydować się na pielęgnacyjny zabieg bankietowy.

Dlaczego warto zapisać się na zabieg ekspresowy?

Zabiegi bankietowe są nieinwazyjne i bezbolesne. Po takich zabiegach nie będzie obrzęków, zaczerwienień, skóra goi się szybko . Aby osiągnąć efekt „wow” wystarczy jednego zabiegu, który zwykle trwa ok 30-60 minut. 

Efekty zabiegów bankietowych nie da się porównać do domowych maseczek czy peelingów. Używane technologie oraz preparaty mają intensywne działanie i są wyłącznie do użytku profesjonalnego. Takie zabiegi są również czasem relaksu, czasem dla Ciebie – relaksujący masaż twarzy, przyjemna atmosfera i delikatne działanie preparatów…A przemianę wyglądu oraz zauważalne efekty zabiegu zauważycie zaraz po wyjściu z gabinetu.

Wśród TOP-3 zabiegów przed wielkim wyjściem jest zabieg HydraFacial.

Zabieg HydraFacial składa się z 6 etapów. Na każdym etapie wykorzystywane są unikalne jednorazowe końcówki HydroPeel. Do każdej końcówki przypisane jest odpowiednie serum, co znacznie zwiększa efektywność zabiegu. HydraFacial zawiera wiele programów pielęgnacyjnych, wśród których jest program „Przed wielkim wyjściem”. Zabieg trwa 60 minut i składa się z 7 etapów.

Etap 1 – demakijaż, 2 – etap mikrodermabrazji diamentowej, 3 – eksfoliacja – usunięcie martwego naskórka za pomocą niebieskiej końcówki oraz serum Activ-4 oraz przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. 4 etapem zabiegu jest ekstrakcja – bezbolesne próżniowe oczyszczanie skóry za pomocą turkusowej końcówki i serum Beta-HD. 5 etap – to nieinwazyjna rewitalizacja skóry za pomocą przezroczystej końcówki oraz serum w boosterach ReGen GF. 6 etap – terapia antyoksydacyjna i nawilżenie za pomocą przezroczystej końcówki i serum Antiox+. 7 etap to zakończenie zabiegu – obowiązkowe stosowanie kremu nawilżającego oraz ochrony SPF. 

Zabiegi HydraFacial wykonywane są za pomocą opatentowanych końcówek HydroPeel®, wyprodukowanych według wyjątkowej technologii Vortex-Fusion®. W trakcie zabiegu każda końcówka skutecznie usuwa martwy naskórek jednocześnie nasycając skórę serum, a produkty eksfoliacji są odprowadzane pod wpływem prózni. Żebrowana powierzchnia końcówki szybko i bezbolesnie usuwa  zrogowaciałą warstwę naskórka.

Technologia HydraFacial pozwala na połączenie w jednym zabiegu peelingu mechanicznego (złuszczanie przy użyciu jednorazowych końcówek HydroPeel®) oraz peelingu chemicznego (peeling kwasowy). Peelingi z użyciem ampułek GlySal™ mają delikatne działanie i nie wymagają specjalnego przygotowania ani okresu rekonwalescencji. 

Żródło: medistica.com.pl

 

 

 

 

, , , , , ,
Poprzedni wpis
Jakie zabiegi na twarz i ciało warto robić zimą?
Następny wpis
Pielęgnacja ust zimą
Menu