fbpx
Publikacje

Czym jest HydraFacial i dlaczego akurat na tę metodę warto postawić?

HydraFacial to uniwersalny hydropeeling próżniowy, który mogą stosować nawet nastolatki! Więcej na temat tego zabiegu dowiecie się z poniższej rozmowy z dr Martą Błażewicz dla magazynu Glamor.

Czym jest HydraFacial?

To zabieg stanowiący jedno z największych odkryć ostatniej dekady, który światu udostępniła jego ojczyzna – USA. Urządzenie HydraFacial pozwala nam w jednym zabiegu połączyć aż trzy uzupełniające swoje działanie technologie: mechaniczne złuszczanie, działanie wielofunkcyjnego serum i stymulujący efekt próżni. Połączenie to stanowi zasługę opatentowanej przez firmę technologii Vortex-Fusion®. Właśnie ta synergia czyni z zabiegu kompleksową metodę głębokiego oczyszczania, nawilżania oraz odmładzania skóry podczas jednej sesji.

Jak wygląda zabieg HydraFacial?

Procedurę rozpoczynamy od głębokiego oczyszczenia skóry pacjenta. W jego trakcie usuwamy zrogowaciały naskórek, który utrudniłby wchłanianie substancji aktywnych i który odpowiada za szary koloryt twarzy oraz jej przesuszenie. Specjalistyczne końcówki wykorzystywane w trakcie mikrodermabrazji zapewniają łagodny przebieg złuszczania, a w połączeniu z zastosowaniem próżni następuje nieprzerwane pozbywanie się złuszczonej skóry i jednoczesne oczyszczanie porów. Na tak przygotowaną skórę nanosimy odpowiednio dobraną substancję aktywną i SPF, który ma za zadanie chronić złuszczoną skórę przed szkodliwym promieniowaniem.[/vc_column_text]

Zdjęcie: DerClinic

Komu w szczególności poleca doktor tę metodę?

Ze względu na jej niezwykłą uniwersalność, hydropeeling próżniowy to propozycja dla szerokiego grona pacjentów. Możemy zaproponować go już osobom po 12. roku życia (jako metodę leczenia trądziku), a także pacjentom o cerze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. To również cenny zabieg bankietowy, gdy zależy nam na wyraźnej poprawie wyglądu skóry, a nie możemy pozwolić sobie na okres rekonwalescencji. Bezpośrednio po wykonaniu HydraFacial pacjent może wrócić do codziennych aktywności, ciesząc się piękną cerą.

Źródło: glamour

Poprzedni wpis
HydraFacial – świetny sposób na szarą i zmęczoną cerę
Następny wpis
HydraFacial – nawilżanie cery dla wymagających

Brak wyników.

Menu