fbpx
Publikacje

HydraFacial – kompleksowe i bezinwazyjne oczyszczenie skóry

Zabieg HydraFacial spełnia wymagania nawet najbardziej wymagającej skóry! Detoksykacja, dogłębne nawilżenie, lifting i regeneracja – to wszystko jest w stanie zapewnić zabieg po którym każda skóra wygląda świeżo, jest rozświetlona i napięta.

Co wyróżnia zabieg HydraFacial?

Hydrafacial zapewnia skórze oczyszczanie, a także efekt odmłodzonej i wyraźnie rozświetlonej skóry bez dyskomfortu w trakcie i po zabiegu. Cechą charakterystyczną urządzenia jest przede wszystkim jego uniwersalność, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wszelkimi problemami skórnymi, niezależnie od wieku. Idealnie sprawdzi się zarówno jako zabieg samodzielny jak i jako przygotowanie skóry do bardziej inwazyjnych procedur. Ze względu na to, że nie wymaga okresu rekonwalescencji, można go wykonać jako zabieg bankietowy i cieszyć się promienną skórą zaraz po zabiegu.

“Technologia Hydrafacial jest wyposażona w trzy opatentowane preparaty, które mają szerokie spektrum działania, dlatego zapewniają intensywne nawilżenie, działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnym końcówkom HydroPeel, które posiadają różny stopień ścieralności. Pozwala nam to na odpowiednie przygotowanie skóry na zawarte w preparatach substancje aktywne.” mówi kosmetolog Klaudia Cygan.

Wieloetapowa regeneracja skóry

Pierwszy etap zabiegu to eksfoliacja. Preparat, który wspomaga początkowy proces, to serum Activ-4. Zawiera on składniki aktywne tj: glukozamina HCL, ekstrakt drożdżowy, kwas mlekowy, mleczan sodu, a także wyciąg z alg. Pozwalają one na sprawne przygotowanie skóry do dalszych etapów i przekładają się na lepszą penetrację składników w głąb skóry.

Kolejnym krokiem jest ekstrakcja mająca na celu oczyszczenie zablokowanych ujść gruczołów łojowych. Serum Beta-HD Clear, które pełni tutaj główną rolę, w swoim składzie posiada kwas salicylowy, ekstrakt z miodu i wyciąg z wiązówki. Taka mieszanka zapewnia działanie bakteriostatyczne i przeciwzapalne, dlatego świetnie się nada dla skór problematycznych, które wymagają specjalnego traktowania.

Nawilżanie i antyoksydacja

Na zakończenie wykorzystujemy serum Antiox+ bogate przede wszystkim w wyciąg z kasztanowca, zielonej herbaty, kwiatów arniki oraz czerwonych alg. Dzięki tak opracowanemu składowi, wzbogaconego nie tylko w kombinację przeciwutleniaczy i substancji łagodzących, skutecznie sprawdzi się nawet do wyjątkowo wrażliwych skór. Dbając przede wszystkim o ich nawilżenie, jak również skuteczne oczyszczenie.

“W Imperial Clinic terapie z wykorzystaniem HydraFacial dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta wzbogacając je o zastosowanie specjalnych boosterów, bogatych w składniki aktywne” – mówi kosmetolog Paulina Kuczalska.

“HydraFacial cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przez cały rok, zarówno w sezonie letnim jako samodzielny zabieg intensywnego oczyszczenia i nawilżenia, jak i zimą, jako przygotowanie skóry przed bardziej inwazyjnymi zabiegami ” – dodaje kosmetolog Weronika Kłosek.

Źródło: kobieta.pl

 

, , , , , , , , , ,
Poprzedni wpis
HydraFacial – nawilżanie cery dla wymagających
Następny wpis
HydraFacial – odpowiedź na wszystkie potrzeby skóry!
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.