fbpx

Slide Urządzenie HydraFacial po raz ósmy zostało ocenione jako najlepsze urządzenie kosmetyczne do ciała zgodnie z amerykańską wersją LNE&SPA's NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA W 2023 ROKU DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Urządzenie HydraFacial® jest liderem w branży kosmetycznej pod względem zysków. Moje życie. Mój biznes. Mój sukces. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Opatentowana technologia Vortex-Fusion®

Urządzenie medyczne do pielęgnacji skóry HydraFacial® (USA)

Jedno z największych odkryć w kosmetologii za ostatnie 10 lat. Technologia jest znana w ponad 80 krajach. Jest to całkowicie nowa kompleksowa metoda głębokiego oczyszczania, nawilżania oraz odmładzania skóry w jednym zabiegu.

WYPRODUKOWANO W USA

 

Produkcja odpowiada zarówno standardom USA ( certyfikaty FDA i ISO13485), jak i międzynarodowym standardom (CE, UL i CSA).

URZĄDZENIE

 

Aparat  HydraFacial® – aparat nr. 1 na świecie. Łączy w sobie 4 najnowocześniejsze technologie do pielęgnacji twarzy.

TECHNOLOGIA

 

Opatentowana technologia Vortex-Fusion® to główna zaleta HydraFacial®, łącząca mechaniczne złuszczanie, działanie wielofunkcyjnego serum i stymulujący efekt próżni.

Światowe nagrody

Ośmiokrotny zwycięzca w latach 2011-2014 i 2016-2019 w kategorii NAJLEPSZY APARAT w USA według amerykańskiego wydania LNE&SPA’s.

Światowe nagrody

8-krotny zwyciężca (2011-14 i 2016-19 r.) w kategorii NAJLEPSZY APARAT w USA według amerykańskiego wydania LNE&SPA’s.

Elementy urządzenia HydraFacial ELITE MD®

1. TECHNOLOGIA HYDRAFACIAL®

Synergia trzech części składowych: mechanicznego złuszczania, działania wielofunkcyjnego serum  i stymulującego efektu próżni

2. MODUŁ DRENAŻU LIMFATYCZNEGO

Drenaż limfatyczny twarzy, masaż próżniowy ciała.

3. MODUŁ ŚWIATŁOTERAPII LED (ŚWIATŁO CZERWONE ORAZ NIEBIESKIE)

Całkowicie bezbolesny zabieg, dostarczający komórkom skóry odpowiedniej rewitalizującej energii.

4. MODUŁ  HYDRAFACIAL PERK™  Switch

Moduł do pielęgnacji okolic oka i delikatnej pielęgnacji ust

OPINIE EKSPERTÓW

Dr. Marta Roth

Lekarz medycyny estetycznej

„Swoim pacjentom często rekomenduję HydraFacial jako wstęp i przygotowanie skóry do bardziej inwazyjnych procedur z zakresu medycyny estetycznej, a także w ramach terapii łączonej, szczególnie z zabiegiem mezoterapii igłowej.”

Dr. n.med Magdalena Kiełczewska

„Medesetetic”

„W mojej praktyce kosmetologicznej zabieg Hydrafacial to Must Have wśród dostępnych na rynku urzadzeń Hi-Tech. Efektywnie redukuje wszelkie niedoskonałości skórne, nadaje skórze odżywienie, świetlistość, czyli tak pożądany obecnie efekt „baby face”. Hydrafacial to bardzo dobra inwestycja.”

Dr. Ewa Abramowicz

„Abramowicz Clinic”

„W Abramowicz Clinic urządzenie Hydrafacial mamy już od siedmiu lat. Nowoczesna technologia hydrabrazji w połączeniu ze specjalnymi płynami posiadającymi stężone substancje aktywne głęboko złuszcza, rozświetla a także odżywia skórę naszych Pacjentek. Wydajność systemu próżni sprawia, że zabieg daje maksymalne efekty.”

Znana marka

HydraFacial®  jest znaną marką wśród salonów urody, SPA, a także klinik medycyny estetycznej. Marce zostało poświęcono wiele publikacji autorskich na całym świecie!

Rezultaty kliniczne HydraFacial®

Zmarszczki

3 zabiegi w okresie 2 tygodni

Przebarwienia/zaczerwienienia

3 zabiegi w okresie 2 tygodni

Zmarszczki nosowo-wargowe

6 zabiegów w okresie 2 tygodni

HYDRAFACIAL® - WYBIERAJĄ GO NAJLEPSI!

Reputacja kliniki lub salonu kosmetycznego zależy bezpośrednio od jakości sprzętu używanego do pielęgnacji skóry klientów. Urządzenia HydraFacial® znane są na całym świecie. Firma zdobyła zaufanie ekspertów w dziedzinie kosmetologii estetycznej, oraz gwiazd Hollywood, którzy lubią skorzystać z zabiegu HydraFacial®.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.