DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Aparat HydraFacial® po raz ósmy został oceniony jako najlepszy aparat kosmetyczny do ciała zgodnie z amerykańską wersją wydania LNE&SPA’s. NAJLEPSZY APARAT DO PIELĘGNACJI CIAŁA W 2019 ROKU DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Urządzenie HydraFacial® jest liderem w branży kosmetycznej pod względem zysków. Moje życie. Mój biznes. Mój sukces. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Najlepszy zabieg do twarzy w 2018 roku. Czwarty rok kolejnie zabieg HydraFacial® zdobywa zwycięstwo w konkursie BCA według fachowego amerykańskiego wydania NewBeauty. Najlepszy zabieg na twarz w 2018 roku DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Opatentowana technologia Vortex-Fusion®

Urządzenie medyczne do pielęgnacji skóry HydraFacial® (USA)

Jedno z największych odkryć w kosmetologii za ostatnie 10 lat. Technologia jest znana w ponad 80 krajach. Jest to całkowicie nowa kompleksowa metoda głębokiego oczyszczania, nawilżania oraz odmładzania skóry w jednym zabiegu.

WYPRODUKOWANO W USA

 

Produkcja odpowiada zarówno standardom USA ( certyfikaty FDA i ISO13485), jak i międzynarodowym standardom (CE, UL i CSA).

APARAT

 

Aparat Tower HydraFacial® – aparat nr. 1 na świecie. Łączy w sobie 5 najnowocześniejszych technologii do pielęgnacji twarzy.

TECHNOLOGIA

 

Opatentowana technologia Vortex-Fusion® to główna zaleta HydraFacial®, łącząca mechaniczne złuszczanie, działanie wielofunkcyjnego serum i stymulujący efekt próżni.

Światowe nagrody

8-krotny zwycięzca w latach 2011-2014 i 2016-2019 w kategorii NAJLEPSZY APARAT w USA według amerykańskiego wydania LNE&SPA’s.

Światowe nagrody

8-krotny zwyciężca (2011-14 i 2016-19 r.) w kategorii NAJLEPSZY APARAT w USA według amerykańskiego wydania LNE&SPA’s.

Elementy aparatu TOWER HydraFacial®

1. HYDRAFACIAL®

Synergia trzech części składowych: mechanicznego złuszczania, działania wielofunkcyjnego serum  i stymulującego efektu próżni

2. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Jest jednym z najbardziej delikatnych metod peelingu mechanicznego. Dokonywana jest za pomocą specjalnych końcówek z napyleniem diamentowym o różnym poziomie ścieralności.

3. MIKRODERMABRAZJA WILGOTNA

Diamentowa mikrodermabrazja wilgotna ze stosowaniem substancji aktywnych HydraFacial®.

4. TERAPIA PRÓŻNIOWA

Drenaż limfatyczny twarzy, masaż próżniowy ciała.

5. TERAPIA ŚWIATŁEM

Całkowicie bezbolesny zabieg, dostarczający komórkom skóry odpowiedniej rewitalizujący energii.

Zasada działania Vortex-Fusion®

Podstawą technologii Vortex-Fusion® służy synergia trzech elementów: mechanicznego procesu złuszczania, wpływu wielofunkcyjnego serum , stymulującego działania próżni.

OPINIE EKSPERTÓW

Dr. Bruce M.Freedman,MD

FACS, Plastic Surgery Associates of Northern Virginia, Vancouver

«HydraFacial® to innowacyjna i nieinwazyjna technologia odmładzania skóry. Poprawia koloryt i fakturę skóry, jedyne urządzenie do hydrodermabrazji, wykorzystujące opatentowaną technologię 4-w-1 Vortex®

Dr. David Holcomb, MD

Holcomb Facial Plastic Surgery,Sarasota, Floryda

«HydraFacial® sprawia, że przygodni klienci stają się naszymi bywalcami. Podczas zabiegu klienci często zwracają uwagę na metodę pielęgnacji.»

Dr. Jon Turk, MD

FACS, Manhattan, Long Island, Nowy Jork

«Technologia HydraFacial® to najkrótsza droga do zdrowej skóry. Znaczna poprawa jest widoczna już po pierwszej sesji. Łączę ten niezbędny zabieg pielęgnacyjny z innymi technikami, stosowanymi w mojej klinice.»

Znana marka

HydraFacial®  jest znaną marką wśród salonów urody, SPA, a także klinik medycyny estetycznej. Marce zostało poświęcono wiele publikacji autorskich na całym świecie!

Rezultaty kliniczne HydraFacial®

Zmarszczki

3 zabiegi w okresie 2 tygodni

Rumień / przebarwienia

3 zabiegi w okresie 2 tygodni

Zmarszczki nosowo-wargowe

6 zabiegów w okresie 2 tygodni

Daily Essentials™ HydraFacial®

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej. Do składu zasobów danej linii wchodzą te same składniki, które zawarte są w podstawowych aktywnych serum. Kosmetyki Daily Essentials™ wzmacniają wynik po zabiegu HydraFacial®.

Daily Essentials™ HydraFacial®

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej. Do składu zasobów danej linii wchodzą te same składniki, które zawarte są w podstawowych aktywnych serum. Kosmetyki Daily Essentials™ wzmacniają wynik po zabiegu HydraFacial®.

HYDRAFACIAL® - WYBIERAJĄ GO NAJLEPSI!

Reputacja kliniki lub salonu kosmetycznego zależy bezpośrednio od jakości sprzętu używanego do pielęgnacji skóry klientów. Urządzenia HydraFacial® znane są na całym świecie. Firma zdobyła zaufanie ekspertów w dziedzinie kosmetologii estetycznej, oraz gwiazd Hollywood, którzy lubią skorzystać z zabiegu HydraFacial®.

Menu