fbpx
SERUM I KOSMETYKI

ACTIV-4™

CO TO JEST?

Uniwersalne wielofunkcyjne serum, stosowane w pierwszym etapie zabiegu i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Ma właściwości nawilżające, oczyszczające i zapewnia efekt rewitalizacji. Poprzez naruszenie górnej warstwy rogowej, przygotowuje skórę do głębszego oczyszczenia i zapewnia łatwiejsze wniknięcie składników aktywnych w kolejnych etapach.

Składniki aktywne:

 

ingredient-compound– Glukozamina
Ma właściwości złuszczające i przeciwzapalne, z łatwością przenika przez skórę i tworzy barierę ochronną, która zatrzymuje wilgoć, pomaga zmniejszyć zmarszczki.

ingredient-algae– Wyciąg z alg
Mocny nawilżający przeciwutleniacz, który sprawia, że skóra staje się miękka, gładka i promienna. Zawiera niezbędne dla skóry witaminy i minerały, usuwa toksyny z organizmu.

ingredient-compound– Kwas mlekowy
Przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek na twarzy i zmarszczek mimicznych. Pomaga to zmniejszyć grubość warstwy rogowej naskórka, przez co skóra staje się gładka i jednolita, zapobiega zatykaniu gruczołów łojowych i powstawania zaskórników.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.