fbpx
SERUM I KOSMETYKI

Antiox-6™

Najlepszy przeciwutleniacz zgodnie z LNE & SPA w 2018 !!!

Serum z kombinacją witamin i antyoksydantów skutecznie chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, spowalnia procesy starzenia, poprawia cerę, głęboko ją nawilża . Zapewnia skórze naturalną elastyczność i jędrność, Wzbogaca skórę w witaminy i mikroelementy, stymuluje procesy regeneracyjne.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

ingredient-vitamin-a Witamina A
Pomaga pozbyć się zmarszczek i przebarwień. Jest silnym przeciwutleniaczem, który poprawia strukturę skóry i wspomaga jej nawilżenie.

 

ingredient-vitamin-e Witamina E
Łagodzi podrażnioną skórę i wspomaga zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Przywraca elastyczności naskórka spowalnia fotostarzenie.

 

ingredient-white-tea Ekstrakt z białej herbaty
Odżywia i nawilża skórę, redukuje zmarszczki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

 

ingredient-rosemary Wyciąg z liści rozmarynu
Rozmaryn jest źródłem ponad 12 rodzajów przeciwutleniaczy, które tonizują i odświeżają skórę, pobudzają krążenie, wspomagają jej regenerację.

 

ingredient-horsechestnut Ekstrakt z kasztanowca
Jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, które skutecznie chronią skórę. Wspomaga produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za brak zmarszczek, elastyczność i napięcie skóry.

 

ingredient-hylauronic-acid– Małocząsteczkowy kwas hialuronowy
Skutecznie nawilża skórę, na poziomie komórkowym przez oddziaływanie na naskórek i skórę właściwą Wspomaga rozwój enzymów, które są odpowiedzialne za utrzymanie integralności bariery skórnej, chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.