fbpx

MIĘDZYNARODOWE UZNANIE

HydraFacial® jest unikalną technologią, rezultaty działania której zostały docenione w branży kosmetologii profesjonalnej na całym świecie, co potwierdzają nie tylko miliony zadowolonych klientów lecz również międzynarodowe nagrody prestiżowe.

Pure Beauty Global Awards 2023

Best New Aesthetic Treatment

NEWBEAUTY CHOICE AWARDS

Najlepsza metoda pielęgnacji skóry twarzy
2023

BEST EQUIPMENT FOR THE FACE

Najlepsze urządzenie roku
według rankingu LNA & SPA’S BEST, USA
2011-2014, 2016-2019

NEWBEAUTY CHOICE AWARDS

Najlepsza metoda pielęgnacji skóry twarzy
2015 – 2018

PLATINUM SPA TREATMENT

Rewolucyjna technologia z natychmiastowym efektem
Światowy Kongres Dermatologii, USA 2007

BEST OF THE BEST

Nowa technologia odmładzania skóry
Academy Awards, USA 2006

PUBLIKACJE

ZOBACZ..!

Spersonalizowany zabieg HydraFacial – głęboka regeneracja i odświeżenie cery

HydraFacial to nie tylko 3 klasyczne etapy, to również możliwość spersonalizowania zabiegu. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, kosmetolog zaleca pacjentowi dopasowane do potrzeb pacjenta preparaty i terapie. W tym filmiku zobaczysz jak wygląda spersonalizowany zabieg HydraFacial. Składa się on z 7 etapów: demakijażu, drenażu limfatycznego, intensywnej eksfoliacji i oczyszczenia skóry za pomocą bursztynowej końcówki i serum…
Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.