fbpx
SERUM I KOSMETYKI

Beta-HD™

CO TO JEST?

Serum jest idealne do cery tłustej, trądzikowej, a także znajduje zastosowanie na etapie ekstrakcji podczas podstawowego zabiegu.Posiada właściwości nawilżające, sebostatyczne, a także, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Poprawia odporność i przywraca mikroflorę skóry.Wykazuje właściwości gojenia ran.

Składniki aktywne:

 

ingredient-honey– Ekstrakt z miodu
Nawilża i zmiękcza skórę, bogaty w substancje odżywcze, stymuluje krążenie i regenerację komórek, ma uspokajający wpływ na wrażliwą skłonna do podrażnień skórę.

 

ingredient-sal-acid– Kwas salicylowy
Ma działanie przeciwbakteryjne, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Ma doskonałe działanie złuszczające, wspomaga regenerację komórek skóry.

 

ingredient-spiraea– Ekstrakt z wiązówki błotnej
Ma silne właściwości przeciwzapalne, wpływa na zmniejszenie porów. Hamuje wytwarzanie łoju, a także ma działanie bakteriobójcze i przeciwwirusowe.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.