fbpx
SERUM I KOSMETYKI

Britenol®

CO TO JEST?

Serum do zwalczania przebarwień. Efekt najnowszych osiągnięć naukowych, pierwsze rozjaśniajace serum z innowacyjnym kompleksem Britenol®. Działanie serum, posiadającego w swoim składzie ekstrakty roślinne, ma również na celu wyeliminowanie mikrokrążeniowych zmian w skórze i przywrócenia jej hydrobalansu.

Składniki aktywne:

 

ingredient-compound– Opatentowany składnik – kompleks Britenol®
Formuła ta składa się z czterech komponentów pochodzenia naturalnego, które mają na celu poprawę kolorytu skóry poprzez zmniejszenie przebarwień.

 

ingredient-alpha-arbutin– α-Arbutyna
Otrzymywany składnik z wyciągu z mącznicy lekarskiej – arbutyna, zwalcza przebarwienia i rozjaśnia skórę. Znacznie zmniejsza aktywność tyrozynazy, hamując syntezę melaniny.

 

ingredient-vitamin-c Witamina C 

Ma zasadniczy udział w rozwoju, utrzymania i regeneracji tkanki łącznej oraz syntezie kolagenu. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem.

 

ingredient-horsechestnut– Ekstrakt z kasztanowca
Jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, które skutecznie chronią skórę. Wspomaga produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za brak zmarszczek, elastyczność i napięcie skóry.

 

ingredient-arnica– Wyciąg z arniki
Usuwa obrzęki, pomaga pozbyć się trądziku, zmniejsza zaczerwienienie, stan zapalny i normalizuje tłustą cerę.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.