fbpx
SERUM I KOSMETYKI

Chrono-Peptide Booster

CO TO JEST?

Serum przeznaczone do intensywnej odbudowy, naprawy i odnowy skóry.
Serum redukuje pojawienie się drobnych linii i zmarszczek oraz nadaje skórze zdrowy koloryt i blask.

Składniki aktywne:

 

– Peptyd chronocykliny
Optymalizuje fizjologiczną aktywność skóry, poprawia pracę komórek, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.

 

– Neodermyl
Stymuluje odnowę kolagenu typu III, zwanego kolagenem młodości, tropokolagenu oraz elastyny, przywraca skórze gęstość i jędrność

 

– Peptyd matrixyl morphomics 
Zwiększa energię komórkową, stymuluje produkcję włókien kolagenowych.
Powoduje spłycenie głębokich zmarszczek,stosowanie tego bioaktywnego aminokwasu sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na różnego rodzaju odkształcenia skóry, związane z jej marszczeniem.

 

– Peptyd matrixyl synthe`6
Wygładza zmarszczki od wewnątrz i napina skórę poprzez jej odbudowę, widocznie zmniejsza „kurze łapki” oraz zmarszczki na czole, stymuluje 6 głównych składników budulcowych skóry, jak również wpływa później na dojrzewanie i stabilizację włokien.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.