fbpx
SERUM I KOSMETYKI

DermaBuilder™

CO TO JEST?

Serum odmładzające. Serum DermaBuilder® to unikalny kompleks wielopeptydowy, który bezpośrednio wpływa na główne przyczyny powstawania zmarszczek. DermaBuilder® – walczy z oznakami starzenia się, minimalizuje widoczność i powstawanie zmarszczek, dzięki unikatowej kombinacji peptydów jest idelane do zabiegów anti-aging!

Składniki aktywne:

 

ingredient-compound– 3-acetylo oktapeptyd
Eliminuje nadmierną aktywność mięśni twarzy, co zapobiega tworzeniu się powierzchniowych i głębokich zmarszczek. Ma relaksujący efekt

 

ingredient-compound– Palmitoyl dipeptyd-5 diaminobutiroil
Przywraca strukturę „prawidłowych ” spirali i włókien kolagenu oraz elastyny, zapewniając zorganizowany układ i zagęszczenie skóry właściwej.

 

ingredient-compound– Palmitoyl dipeptyd-5
Poprawia jakość i właściwości biomechaniczne skóry.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.