fbpx

HydraFacial®
– zabieg nr 1 na całym świecie.

 

HydraFacial nie bez powodu stał się ulubionym zabiegiem gwiazd Hollywood. Zabieg w 30 minut głęboko oczyszcza, nawilża i odmładza skórę twarzy.

Zabieg HydraFacial® jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji. HydraFacial nie wymaga żadnych przygotowań, możesz wykonywać go o każdej porze roku. Odpowiada dla każdego rodzaju i typu skóry, w tym wrażliwej.

HydraFacial® rozwiązuje wiele problemów estetycznych: oczyszcza skórę, redukuje zaskórniki, nawilża, odmładza oraz przywraca skórze zdrowy koloryt i blask! HydraFacial zapewnia widoczne efekty zaraz po jego wykonaniu. 

Przywróć swojej skórze zdrowy koloryt i blask dzięki HydraFacial®, zapisz się do oficjalnych partnerów marki HydraFacial w Polsce.

  Lista oficjalnych partnerów HydraFacial®

  .
  Menu

  Szanowni Państwo!

  Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

  Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.