fbpx

HydraFacial® i terapia światłem LED

Zabieg HydraFacial w połączeniu z terapią światłem LED, to podstawa pięknej i zdrowej cery.

Skuteczne leczenie trądziku

Ostatnie badania potwierdziły, że regularne zabiegi HydraFacial® wraz z terapią niebieskim światłem LED są bardziej skuteczne w leczeniu trądziku

HydraFacial® w leczeniu trądziku

Trądzik to nie tylko problem nastolatków, coraz częściej pojawia się trądzik wieku dorosłego. Zabieg HydraFacial® skutecznie leczy trądzik i blizny potrądzikowe. HydraFacial, to idealny zabieg dla pacjentów z tłustą skórą, która często jest główną przyczyną trądziku.

Czy zabieg HydraFacial® nadaje się do leczenia trądziku?

Istnieje wiele różnych sposobów leczenia trądziku i blizn potrądzikowych. Jedną z najlepszych metod rozwiązania tych problemów jest zabieg HydraFacial®. Ten popularny zabieg jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i jest całoroczny.

Zabieg HydraFacial® pomaga zlikwidować trądzik, przebarwienia, blizny potrądzikowe, głęboko oczyszcza skórę oraz zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Zabieg nie wymaga przygotowania i trwa tylko 30 minut.

Dlaczego warto zapisać się na zabieg HydraFacial®?

Zabieg HydraFacial® to nieinwazyjna metoda leczenia i pielęgnacji skóry. Bezpieczeństwo i skuteczność HydraFacial została potwierdzona klinicznie. Zabieg trwa tylko 30 minut, jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

100%

UCZESTNIKÓW BADANIA ZAUWAŻYŁO WYRAŹNĄ POPRAWĘ WYGLĄDU I KONDYCJI SKÓRY

100%

UCZESTNIKÓW BADANIA ZAUWAŻYŁO, ŻE ICH SKÓRA JEST ZDROWSZA I JAŚNIEJSZA

95%

UCZESTNIKÓW BADANIA ZAUWAŻYŁO, ŻE SKÓRA STAŁA SIĘ MNIEJ TŁUSTA, A PORY SĄ MNIEJ WIDOCZNE

Zabieg HydraFacial® doskonale łączy się z innymi zabiegami

Zmniejszenie przebarwień o 30% w połączeniu z terapią IPL.

2x gładsza i jędrniejsza skóra po zabiegu HydraFacial® w połączeniu z nieablacyjnym laserem frakcyjnym.

2 razy gładsza skóra po zabiegu HydraFacial® w połączeniu z liftingiem RF lub terapią ultradźwiękową.

o 50% gładsza skóra po zabiegu HydraFacial® w połączeniu z ablacyjnym laserem frakcyjnym.

Bezpłatne konsultacje specjalistów

Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat technologii HydraFacial oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  1. 100% badanych pacjentów potwierdza skuteczność serii zabiegów HydraFacial® w połączeniu z terapią niebieskim światłem LED. Zabiegów HydraFacial® nie należy stosować w leczeniu trądziku III-IV stopnia oraz usuwaniu głębokich blizn potrądzikowych.
  2. Badania potwierdziły skuteczność leczenia plam pigmentacyjnych zabiegiem HydraFacial® w połączeniu terapią IPL. W obszarze, na którym wykonywano zabieg HydraFacial®, widoczność plam pigmentacyjnych zmniejszyła się o 30% w porównaniu do obszaru skóry twarzy, gdzie nie wykonywano zabiegu HydraFacial®.
  3. Wyniki po przeprowadzeniu badania skuteczności odmładzania skóry za pomocą HydraFacial® i nieablacyjnego lasera frakcyjnego/RF. Pierwsze dwa etapy zabiegu HydraFacial® wykonano przed nieablacyjnym laserem frakcyjnym lub frakcyjnym/RF, a ostatni etap zabiegu HydraFacial®, terapię światłem czerwonym LED, wykonano po nieablacyjnym laserze frakcyjnym lub frakcyjnym/RF.
  4. Wyniki po badaniu skuteczności zabiegu HydraFacial® w połączeniu z liftingiem ultradźwiękowym. Pierwsze dwa etapy zabiegu HydraFacial® wykonano przed liftingiem ultradźwiękowym, a ostatni etap zabiegu, terapię światłem czerwonym LED, wykonano po liftingu ultradźwiękowym.
  5. Wyniki po przeprowadzeniu badania skuteczności zabiegu HydraFacial® w połączeniu z frakcyjnym zabiegiem resurfacingu twarzy przy użyciu ablacyjnego lasera frakcyjnego (CO2 lub Erbium:YAG). Pierwsze dwa etapy zabiegu HydraFacial® wykonano przed zabiegiem frakcyjnym laserem ablacyjnym, a ostatni etap zabiegu, terapię światłem czerwonym LED, wykonano po frakcyjnym resurfacingu twarzy.

  Wyniki pacjentów

  W Sunset Skin Boutique kosmetolog pomógł klientce osiągnąć niesamowite rezultaty w zaledwie 3 miesiące! Zabiegi HydraFacial dla pacjenta były spersonalizowane za pomocą 7,5 i 15% peelingów GlySal, odpowiednio dobranych końcówek, terapii LED oraz boosterów.

  Dzięki regularnym zabiegom HydraFacial® w połączeniu z terapią światłem niebieskim światłem LED zespół @beckercosmetic osiągnął te niesamowite rezultaty.

  Efekty leczenia trądziku po 4 zabiegach Hydrafacial.

  Menu

  Szanowni Państwo!

  Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

  Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.