fbpx
SERUM I KOSMETYKI

Dermokosmetyki do pielęgnacji w domu od Nassif dla HydraFacial

CO TO JEST?

Zestaw dermokosmetyków do pielęgnacji w domu od Nassif dla HydraFacial.

W zestawie:

 

– Detox pads (30szt)

Mogą być stosowane codziennie jako zabieg pielęgnacyjny w domu przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Wyjątkowa kompozycja składników doda skórze świeżego blasku, zmniejszy wypryski, zmniejszy rozmiar porów i rozjaśni skórę twarzy.

 

– Hydro Screen Serum (30ml)

Zaawansowana technologia serum opracowana z unikalnej mieszanki kwasu hialuronowego, ceramidów i Sytenolu A, aby zapewnić intensywne nawilżenie skóry przy jednoczesnym zmniejszeniu  pojawiania się zmarszczek.

 

– Night Therapy Serum (30ml)

Serum przeciwutleniające na noc jest przeciwzmarszczkowym preparatem dla skóry. Jest to skoncentrowane serum z AcquaCell i Innumax Retinol (mniej drażniąca forma Retinolu), które działa nawilżająco na skórę; wyraźnie redukuje nierówny koloryt skóry, drobne linie i zmarszczki oraz poprawia jędrność i elastyczność, nadając skórze młodzieńczy wygląd.

 

– Hydraglucan

Unikalna formuła wzbogacona w kwas hialuronowy, glukan i betainę jest „koktajlem” odżywczym dla Twojej skóry. W trakcie „terapii pozabiegowej” CM-Glukan przyspiesza regenerację skóry, chroni ją przed utratą jędrności pod wpływem promieniowaniem UV.

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.