fbpx
SERUM I KOSMETYKI

Dermokosmetyki do pielęgnacji w domu od Nassif dla HydraFacial

CO TO JEST?

Zestaw dermokosmetyków do pielęgnacji w domu od Nassif dla HydraFacial.

W zestawie:

 

– Detox pads (30szt)

Mogą być stosowane codziennie jako zabieg pielęgnacyjny w domu przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Wyjątkowa kompozycja składników doda skórze świeżego blasku, zmniejszy wypryski, zmniejszy rozmiar porów i rozjaśni skórę twarzy.

 

– Hydro Screen Serum (30ml)

Zaawansowana technologia serum opracowana z unikalnej mieszanki kwasu hialuronowego, ceramidów i Sytenolu A, aby zapewnić intensywne nawilżenie skóry przy jednoczesnym zmniejszeniu  pojawiania się zmarszczek.

 

– Night Therapy Serum (30ml)

Serum przeciwutleniające na noc jest przeciwzmarszczkowym preparatem dla skóry. Jest to skoncentrowane serum z AcquaCell i Innumax Retinol (mniej drażniąca forma Retinolu), które działa nawilżająco na skórę; wyraźnie redukuje nierówny koloryt skóry, drobne linie i zmarszczki oraz poprawia jędrność i elastyczność, nadając skórze młodzieńczy wygląd.

 

– Hydraglucan

Unikalna formuła wzbogacona w kwas hialuronowy, glukan i betainę jest „koktajlem” odżywczym dla Twojej skóry. W trakcie „terapii pozabiegowej” CM-Glukan przyspiesza regenerację skóry, chroni ją przed utratą jędrności pod wpływem promieniowaniem UV.

Menu