fbpx

HYDRAFACIAL w TOP-5 zabiegów na twarz i ciało

W TOP-5 zabiegów na twarz i ciało, które warto zrobić przed wakacjami. jest HydraFacial, pielęgnacja, którą pokochały gwiazdy. Nowoczesny zabieg oparty na zaawansowanych metodach nieinwazyjnego leczenia w dziedzinie odnowy skóry. Na czym polega?

HydraFacial usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substanji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, nawadniającym i odmładzającym. Wierzchnia warstwa naskórka zostaje złuszczona, dzięki czemu substancje aktywne docierają głębiej.

„Ogromną zaletą systemu HydraFacial jest możliwość łączenia zabiegu złuszczania mechanicznego z peelingami chemicznymi. Peelingi z użyciem ampułek GlySal mają delikatne działanie i nie wymagają specjalnego przygotowania czy okresu rekonwalescencji. ” Dla kogo jest ten zabieg? Dla osób z suchą, odwodnioną skórą,  z brakiem napięcia, z oznakami fotostarzenia, a także z widocznymi skutkami stresu oraz zmęczenia. Polecany do każdego typu skóry (w tym cienkiej i wrażliwej), dla kobiet w ciąży (po II trymestrze) i w okresie laktacji.”

Menu

Szanowni Państwo!

Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.