Sukces na 100%

Ekscytujące recenzje czołowych lekarzy oraz menedżerów, a także liczne zakupy aparatu potwierdzają, że sprzęt HydraFacial® jest potężnym generatorem dochodów. Wielostronny zabieg ze skutecznymi wynikami utrzyma nawet najbardziej wymagających klientów.

OPINIE EKSPERTÓW

OPINIE EKSPERTÓW

“Od 2009 roku HydraFacial® pozostaje najbardziej pożądanym i ulubionym zabiegiem wśród naszych klientów. To podstawa, od której zaczynają się wszystkie nasze programy opieki. Posiadamy 2 urządzenia HydraFacial®.”

Professor Carlo Tremolada
Chirurg plastyczny, dyrektor naukowy
Istituto Image Urban Medi Spa, Milano (Italia)

«Technologia HydraFacial® to najkrótsza droga do zdrowej skóry. Znaczna poprawa jest widoczna już po pierwszej sesji. Łączę ten niezbędny zabieg pielęgnacyjny z innymi technikami, stosowanymi w mojej klinice.»

Dr. Jon Turk, MD FACS, Manhattan, Long Island, Nowy Jork
Lenox Hill Hospital & North Shore LIJ University Hospital

„Dzięki połączeniu eksfoliacji, głębokiego oczyszczania i nawilżenia, Hydrafacial® jest doskonałym zabiegiem na twarz przeciw zmarszczkom, ściąganiu środowiska, utracie tonów i na duże pory”.

Dr. Gerhard Sattler
Dyrektor naukowy Rosenpark Klinik Dermatologie und
Plastische Chirurgie, Darmstadt (Niemcy)

„Jest to zintegrowany zabieg z natychmiastowym efektem, który pozwala na leczenie wielu problemów estetycznych i zwiększa zdolność penetracji skóry. Nasi eksperci stworzyli oryginalne protokoły łączące Hydrafacial® z produktami naszej linii kosmetycznej. ”

Rita Parente
Założyciel i dyrektor techniczny
di Ripar Cosmetici, Caserta (Włochy)

„Nasi klienci uwielbiają zabieg HydraFacial MD® i nadal regularnie wracają do nas co kilka razy w miesiącu”.

Vivian Henein
Spa Director Four Seasons Hotel Beverly Wilshire,
California (USA)

„HydraFacial® stał najbardziej pożądaną technologią w naszym Spa, docenianą przez naszych klientów tak, jak my ją doceniamy. Nasza inwestycja opłaciła się w ciągu zaledwie 60 dni ”

Michelle Kelthy
Spa Director Ritz-Carlton Hotel,
Naples, Florida (USA)

«HydraFacial® to idealny zabieg pozwalający odmłodzić skórę, wyleczyć trądzik i zapobiegać jego nawrotom, a także przeciwdziałać starzeniu skóry. Zalecam go moim pacjentom jako zabieg obowiązkowy, który pozwoli rozjaśnić skórę.»

Dr. Bruce M. Freedman, MD
FACS, Plastic Surgery Associates of Northern Virginia, McLean, Vancouver

“HydraFacial® pozwala przeprowadzać leczenie skóry przez cały rok, wszystkie rodzaje skóry, młodej skóry cierpiącej na trądzik, dojrzałej skóry, która traci elastyczność. Jest to niezbędne podejście, bez którego medycyna estetyczna nie jest w stanie przetrwać ”.

Dr.ssa Linda Fougue
Wiceprezes Centrum LED Akademii Medycznej
i chirurgii estetyczna  Villa La Tour, Nice (France)

„Mamy 3 urządzenia HydraFacial® i je uwielbiamy. Używamy urządzenia codziennie, nawet częściej niż mikrodermabrazję, odżywianie skóry właściwej i inne metody. To nasze podejście nr. 1 do kosmetycznych zabiegów na twarz.”

Dr Grant Stevens
Dyrektor medyczny chirurgii plastycznej Marina del Rei, California (USA)

„Nieinwazyjne zabiegi są ważną częścią naszych usług. HydraFacial® to ewolucja tradycyjnej mikrodermabrazji. Specjalne serum i końcówki Hydra-Peel® czynią daną technologię naprawdę wyjątkową. ”

Dr. Alex Karidis
Chirurg plastyczny Klinika Karidis,
Londyn (Wielka Brytania)

„Od kiedy go wprowadziliśmy, jest to jeden z najbardziej pożądanych zabiegów, zarówno od lokalnych klientów, jak i zagranicznych gości hotelu, którzy znali go od dawna. Wyniki są widoczne i widoczne od razu po sesji. Dlatego wielu klientów umawia się na spotkanie jeszcze przed ważnym wydarzeniem lub uroczystą kolacją. Aby uzyskać efekt „wybuchu”, który natychmiast daje HydraFacial®”

Jennifer Rukavina
Dyrektor Exedra Fusion Spa Hotel Boscolo,
Rzym (Włochy)
Menu