fbpx

ZAPRASZAMY KOSMETOLOGÓW
I WŁAŚCICIELI
SALONÓW URODY

25.05.2022 godz. 17:00

Do rozpoczęcia webinarium pozostało:

Zapoznaj się z jedną najbardziej popularnych technologii na świecie - HydraFacial!

 • HydraFacial – światowy lider hydradermabrazji
 • Protokoły zabiegowe HydraFacial
 • Skład unikalnych serum HydraFacial
 • Końcówki HydroPeel
 • Imponujące wyniki kliniczne i zdjęcia „przed i po”
 • Jak dzięki urządzeniu HydraFacial znacząco zwiększyć dochód Twojej kliniki

 HydraFacial® to jeden z najbardziej lubianych i pożądanych zabiegów na całym świecie. Zarejestruj się na webinarium i dowiedz się, jakie problemy skóry potrafi rozwiązać technologia HydraFacial®!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

  HydraFacial®

  Urządzenie HydraFacial jest unikalnym aparatem na rynku kosmetycznym. Urządzenie HydraFacial daje możliwość na przeprowadzenie kompleksowego zabiegu (oczyszczanie, odmładzanie, nawilżanie, leczenie) w ciągu jednej sesji! Twój klient na zawsze pokocha ten zabieg, łączący skuteczność nowoczesnych technik aparaturowych i delikatność zabiegu SPA.

  Skuteczność urządzenia HydraFacial potwierdzają certyfikaty FDA, CE oraz prestiżowe nagrody. Urządzenia HydraFacial od 8 lat zwyciężą w konkursie LNE&SPA’S BEST i NEWBEAUTY CHOICE w kategorii „Najlepszy aparat do zabiegów na twarz”.

  Szanowni Państwo!

  Strona hydrafacial.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

  Przechodząc do witryny hydrafacial.pl oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzącej działalności godpodarczej.